Metin2
27/11/2017
Kategorie: Novinky, Online hry, RPG

Metin 2: Poznejte svět hrdinů

Metin 2 je dnes již tradiční hrou a hraje ji mnoho hráčů z celého světa. Oblíbenou se stala díky příběhové orientální složce i RPG pojetí hry, díky kterému sledujete, jak váš hrdina roste a zlepšuje se. Jde o unikátní záležitost, proto vám nabízíme exkurz do této hry. Co nabízí a o co v ní vlastně jde?

Propracovaný děj

Jedno z největších trumfů, které hra Metin 2 nabízí je právě propracovaný děj. Hra byla představena v Číně již v roce 2004 a na orientální vzhled a prostředí láká dodnes. Na začátku byla velká říše, která byla po celém kontinentu, všude byl mír mezi lidmi, až najednou spadl z nebe kámen – Metin. Ze zvířat se stala monstra chtějíc ulovit každého a lidé začali umírat na záhadnou nemoc, po které se z nich staly zombie. Zbytek lidí se rozdělil do tří říší, které navzájem válčí. Úkol tedy zní jasně – nastolte znovu řád v zemi, která je ochromena po pádu Metinu. Teď něco praktického. Jde o free to play online hru, můžete si i tedy zahrát úplně zdarma. Registrujte se a vyberte si jedno ze čtyř charakterů. Můžete hrát za válečníka, ninju, čaroděje a nebo suru. Každý charakter má své slabé i silné stránky, vybírejte pečlivě.

Metin 2

Vývoj postavy

Dalším důležitých faktorem, který vás může přimět k hraní této fantasy hry je určitě vývoj vaší postavy – vašeho hrdiny. U každé postavy si můžete zvolit dvě hlavní pole působnosti – specializace. Ty se pak dále dělí na jednotlivé dovednosti. Tak jak vám budou přibývat levely, vylepšujete i svou sílu a dovednosti. Na úrovně velmistra a perfektní úroveň však potřebujete i magické předměty. Pokud nenacházíte tyto důležité artefakty, nezoufejte – můžete si je koupit za reálné peníze. Není to však určitě podmínka. Navíc se vším vám poradí Matin 2 wiki stránky nebo Metin 2 fórum.

Prostředí a zpracování

Nejdříve bude také řeč o ovládání. To je zde na tak intuitivní úrovni, že potřebujete opravdu jen první okamžiky na to, abyste se jej naučili. Není v něm žádný větší problém. Pokud srovnáme grafiku s konkurenčními tituly, jako jsou Drakensang nebo 4Story, není na takové úrovni a konkurenti ji předčí. Horší grafiku však vyváží celková atmosféra a dobrá hratelnost. Pokud tedy spojíte vše dohromady, vznikne orientální svět, který potřebuje vaši pomoc. Do hry se rychle dostanete a nemůžete přestat hrát

 

 

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==