My free ZOO
13/11/2017
Kategorie: Online hry, Strategie

My free ZOO: Hra na ZOO se vším všudy

Hra, kterou si dnes představíme, nese název My free Zoo. Jak již název napovídá, budete zde majitelem Zoo a budete ji muset řídit tak, aby vydělávala a tak dále. Začínáte, jako nový majitel, který se ujímá zkrachovalé a zadlužené Zoo. Dokážete ji vynést na špičku světových žebříčků hodnotících zoo? Je to jen na vás. My se teď podíváme, jak hra vůbec vypadá a co nabízí věrnému hráči.

My free ZOO

Na první pohled

Jak bylo již zmíněno, vaše Zoo neprosperuje. My free Zoo vám nabízí vcítění se do majitele, který musí oddlužit tuto zahradu a udělat z ní světovou. Prvním krokem je udělat ze Zoo výdělečnou společnost. Nakupujete atrakce, budovy, spravujete finance a podobně. Hra se ve svém pojetí blíží známé starší Zoo Tycoon. Nejde však o identické hry. Můžeme i zde najít pár rozdílů. Největším z nich nejspíše bude fakt, že My free ZOO je online hra. Největší možnosti tedy nabízí v socializaci s ostatními hráč, uzavírání přátelství nebo jeho vypovídání. Hra vás v tomto směru vždy odměňuje za dobrou interakci s ostatními.

Systém hry

Hra nabízí unikátní systém, kde operováváte vaše vlastní atrakce, ale i musíte plnit cíle. Ty jsou vštípeny celému konceptu velmi systematicky. Odměny vás poté motivují k rozvoji vaší světoznámé Zoo. Pokud jsme již jednou přirovnali hru k Zoo Tycoonu, musíme upřesnit, že v tomto ohledu je My free Zoo přímočařejší a jasnější. Obsahem pak dokonce Tycoon předčí. Je zde větší množství zvířat, atrakcí i dekorace. Ovládání se některým může zdát trochu krkolomné, ale i přesto jde o pohodovou oddechovku.

Registrace

Hru můžete hrát ve vašem prohlížeči, samozřejmě přes internet. Registrace není nikterak složitá. Na webových stránkách hry vyplníte vámi zvolené nové uživatelské jméno a k němu přiřazené heslo. Poté již stačí jen vyplnit e-mail a potvrdit jej již ve hře.

 

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==