My Free ZOO
15/06/2015
Kategorie: Novinky, Online hry, Strategie

My Free ZOO hra nabízí skvělou atmosféru

Milujete zvířata a chtěli byste se stát alespoň na chvíli majiteli zoologické zahrady? Pokud ano, pak rozhodně není od věci vyzkoušet si tuto roli přímo na počítači v online podobě hry. Umožní vám to online hra My free ZOO. Pokusme se tedy v následující menší recenzi podívat právě na tento typ strategie, která je protkána všemi možnými zvířaty a opravdu zajímavým doslova živým prostředím. Jak tedy všechno probíhá a co je na My Free ZOO tak úchvatného a jedinečného?

Z mini ZOO obrovský park se spoustou zvířat

Stejně jako u podobných strategií na počátku začínáte od úplné nuly. V podstatě máte pouze menší plácek, na němž žijí vámi vlastněná zvířata. Jde o dvě ohrady, z nichž je jedna úplně prázdná. Vlastníte fakticky pouze pár ovcí. Postupem času se ale můžete dostat k tomu, že vám váš park bude pomalu, ale jistě růst. Když budete šikovným manažerem, můžete se propracovat až k velkému ZOO parku, v němž bude obrovské množství lidí. Dekorace, zvířata, atrakce a všechno, co zkrátka návštěvníky baví, můžete mít i vy.

Peníze na prvním místě

Jako u každé strategie, se všechno točí okolo finančních prostředků. Peníze prostě patří i k zábavnímu byznysu. Jejich vydělávání ale nemusí být v elektronické podobě až tolik složité. Pokud přivedete to své zoologické zahrady dostatečné množství lidí, můžete bez větších potíží peníze vydělat. Stačit vám k tomu budou hlavně obchody se suvenýry, občerstvení a spousta dalších atrakcí, na nichž se dá přijít k penězům.

Grafika, atmosféra i hratelnost na jedničku

Grafická podoba hry je skvělá. Když se podíváte třeba na žirafy, stáje anebo na další fragmenty, určitě dáte za pravdu tomuto tvrzení. Ovládání je řešeno prostřednictvím myši. Cokoli potřebujete, můžete díky několika klikům mít. Herní prostředí a jednotlivé úkony jsou řešeny intuitivně, takže se ve všem vyznáte bez větších potíží.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==