World-of-Tanks-muerte-1024x575
03/02/2015
Kategorie: Novinky, Online hry

Naše tipy na hry v prohlížeči

Když si chtěl člověk dříve zahrát nějakou zajímavou hru, pak si ji musel nejprve obstarat, nahrát do počítače a teprve potom mohl začít. Dnes jsou možnosti výběru her v mnohém jednodušší a nejvíce oblíbené jsou zejména hry v prohlížeči. Stačí tak mít pouze připojení k internetu a chuť zahrát si přímo v okně vašeho prohlížeče. O tom, že existuje obrovské množství tohoto typu her, není vůbec pochyb. Vybírat si můžete z opravdu pestrého portfolia. Podívejme se tedy na možnosti her v prohlížeči a na některé základní tituly, kterých stojí za to využít.

Hrajte zdarma

U her v prohlížeči můžete volit jak placené, tak i neplacené verze. Úplně ideální je vybírat nejprve broker hry zdarma a až postupem času zakoupit. Mnohé browser hry jsou k dispozici zdarma, a to i v plných verzích. Bezplatně tak můžete hrát i dlouhé hodiny. Stačit by vám měla pouhá registrace, k níž budete potřebovat pouze své iniciály a emailovou adresu. Buďme tedy konkrétnější a podívejme se na některé hry k registraci zdarma podrobněji.

World of Tanks

Jednou z nejznámějších multiplayerových her online v prohlížeči je World of Tanks. Chcete-li se přímo fyzicky zúčastnit některé z bitev třeba 2. světové války, pak máte jedinečnou šanci. Využít budete moci tanky německé, americké, britské, francouzské a mnohé další. World of Tanks registrace je naprosto jednoduchá a zvládne ji každý. Navíc je úplně zdarma stejně, jako je tomu u hraní tankových bitev. Jestliže si budete chtít zakoupit lepší vybavení, pak můžete zakoupit kredit, který vám poslouží k upgradu tanků a k nákupu dalšího vybavení.

Strategie právě pro vás

Řadíte se spíše mezi vyznavače strategických her? Pokud ano, pak je pro vás jako stvořená Goodgame empire online hra. Jedná se o středověkou strategii, v níž na počátku budujete minimální osadu a postupem času se dopracováváte až k opravdové metropoli se vším všudy.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==