Drakensang-Online
05/12/2014
Kategorie: Novinky, Online hry, RPG

Nechte se pohltit světem hry Drakensang online

Módní fantasy online hra Drakensang online patří do té skupiny her, které nemusíte instalovat do počítače. Máte možnost si v ní zahrát online proti lidem z celého světa. Hra je v českém jazyce a můžete se do ní přihlásit buď přes Facebook účet, nebo díky registraci, která je zdarma. Ale máte i možnost investovat skutečné peníze k vylepšení postavy.

Drakensang online.cz

Děj hry Drakensang online vás vtáhne do světa, ve kterém se stanete hrdinou a ochráncem lidstva před nebezpečím, které mu hrozí z jiných světů. Ve světě Drakensangu vládnou magie a kouzla a vy se stanete jejich součástí. Do reality se vynořují dávné bytosti. Po rozpadnutí světů vzniklo nové impérium. Hrozbu představuje drak. Hrdinové jsou ve světě Drakensangu potřební k boji za přežití lidské rasy.

Vytvoření postavy

Prvním krokem ve hře je vytvoření postavy. Ta má na začátku pouze základní výbavu. Vše si musíte získat a postavu vylepšovat. Vybrat si můžete ze tří druhů povolání, které jsou aktuálně ve hře – bojovník, čaroděj a lukostřelec. Každá z postav ovládá jiná kouzla a má jinou strategii útoků. Vyberete-li si bojovníka, budete mít nejvíce životů a zbroje a vaše postava hodně vydrží. Čaroděj vyniká sílou úkolů, ale má málo životů a zbroje. Lukostřelec je postava mezi bojovníkem a čarodějem.

Svět Drakensangu

Svět Drakensangu obsahuje více než 50 samostatných map a oblastí, několik měst, dungeounů nebo velkých bossů. Naleznete zde jak klasické mapy, ve kterých vidíte ostatní hráče, tak i dungeouny, ve kterých ostatní hráče nevidíte. Vstup je zde možný samostatně, ale i ve skupině. V dungeonech – podzemních oblastech se nachází více lepších předmětů a odměn. Města, ve kterých vás nemůže nikdo zabít, slouží pro nákupy a vylepšení nových itemů a předmětů. Největším městem je Kinsghill, kde najdete nejvíce hráčů a obchodníků. V inventáři můžete uchovávat různé předměty. Později se vám otevře i banka pokladů. Mimo klasické úkoly můžete také bojovat a zápasit v aréně.

Plusy

-          dobrá grafika

-          hratelnost

-          propracovaný děj příběhu

-          free-To-Play

Mínusy

-          nedostatek Temných mincí

-          předražené předměty u obchodníků

-          investice do hry, pokud chcete mít dobrou postavu

Shrnutí

-          epický příběh s velkým počtem úkolů, který stojí za vyzkoušení

Zdroje obrázků: http://www.mmohunter.com/wp-content/uploads/2012/04/Drakensang-Online.jpg

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==