needforspeedunderground2-04
14/12/2015
Kategorie: Novinky, Závodní

Need for speed Underground 2

Nablýskané rychlé vozy v ilegálních závodech jsou snem mnoha nejen mužů. Pokud si je chcete užít v pohodlí vlastního domova, stačí vám vsadit na starou dobrou klasiku v podobě Need for Speed Underground 2. Představení tohoto fenoménu je snad úplně zbytečné, jelikož jej snad každý zná. Pokud ne, vyplatí se podívat na některý z dílů filmové série Rychle a zběsile. Inovací je v tomto dílů Need for Speed hned několik. Podívejme se na ně tedy mnohem podrobněji.

Fiktivní město hostí nablýskané bouráky

Děj Need for Speed Underground 2 se odehrává ve fiktivním městě Bayview. V něm se budete moci pohybovat podle vlastních představ tak, jak budete chtít. Vynikající je především fakt, že si budete moci dle vlastních představ vybírat i závody. Osočení autorů z kopírování série GTA je možná na místě, ale o úplně totožný systém se rozhodně nejedná. Pokud se vám momentálně nechce závodit, můžete si pouze automobil tunit a snažit se mu koupit vše, co mu bude dokonale slušet. Počítat ale musíte s tím, ž všechno stojí peníze, které si budete muset vydělat. Optimálně vám k tomu poslouží závody.

Need_for_Speed_Underground_2_Wallpaper

Spousta skvělých módů

V minulých dílech byl k dispozici mód Knouck out, který se již novém titulu nenachází. Jmenovat bychom ale mohli módy jako Drift, Circuit anebo Sprint či Outrun nebo Street-X. Většinou vše probíhá tak, že vás čeká trasa z jednoho místa na druhé. U módu Circuit se jezdí několik okruhů, které budete absolvovat. Vynikajícím adrenalinem je mód Drag, kdy závodíte v krátkém sprintu na rovině. Optimální je využití nitro a vyhnutí se překážkám na trase.

Dokonalá auta a jejich vylaďování

Nabídka soutěžních vozů je v Need for speed Underground 2 velmi bohatá. Konkrétně bychom mohli uvést značky jako Acura RSX Type S, Ford Focus ZX3, Ford Mustang GT, Audi TT anebo Mazda RX-7, Pontiac GTO, Toyota Celica GTS a mnohé další. Je jasné, že vozy nebudete mít k dispozici všechny na počátku, ale budete nutné se k nim postupně prokousat. Když většině modelů zvýšíte výkon, máte se opravdu nač těšit…

Zdroje obrázků: http://thekoalition.com/2014/retro-recap-need-for-speed-underground-2

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==