Nostale
29/01/2018
Kategorie: Online hry, RPG

Nostale: Objevte vzrušující svět

Jste připraveni na dobrodružství? Že ne tak se připravte! Hra Nostale v v CZ verzi se sice tváří jako klasická RPG hra, tedy hra ve které hráči hrají nějakou fiktivní postavu a jednají za ni, ale v případě této hry vás čeká mnohem více. Stanete se totiž součástí příběhu a svými činy budete moci rozhodnout osud i celého světa.

Nostale

Buďte součástí příběhu

Z vesničky zvané NosVille se vydáte přes chrám, avšak posvátný chrám Fernon ,ledový ostrov Glaceron nebo Javorový les až na hory Kremu či poušť Mortaz. Ještě než se však k chrámu dostanete, musíte učinit důležité rozhodnutí. A to zvolit si kým vlastně chcete být. Do toho světa/příběhu můžete vstoupit jako mág, lučištník či bojovník. Během vybudete mí ale ještě šanci roli více specifikovat. Vybírat můžete z nepřeberného množství dovedností, zbraní, ale tak účesů, šperků atd. Každá postava je tak unikátní a jen stěží potkáte dva stejné hrdiny.

Odměna vás nemine

Až budete tedy vhodně oblečeni s vámi zvolenými schopnostmi, můžete se vydat do akce, tak jak to znáte s jiných strategických her tohoto typu. Budete bojovat s ostatními protivníky, postavíte se čelem monstrům nebo velkým nepřátelům ve speciálních raidech. Pokud budete úspěšní, odměna ve formě tajemných vás nemine. Čekat vás také třeba divoká zvířat, která si můžete klidně i ochočit a udělat z nich domácí mazlíčky. Takového mazlíčka však nebudete nechávat doma, ale po řádném výcviku zařadíte do boje ke skupině. Abyste stále jen nebojovali, Nostale obsahuje i tzv. Minizem, kde si můžete odpočinout.

Každý si najde to své

Ve hře také fungují i vztahy a vztahový systém. Dvě osoby se tak mohou domluvit a dokonce virtuálně se vzít a to i včetně slavnostního obřadu nebo třeba dortu. Každý si tady tak najde to své, ať už se jedná boj s protihráči, vytváření a neustálé vylepšování postavy, vycvičení domácího mazlíčka či stavění domu. Hru stačí jen stáhnout a nainstalovat při zadání Nostale download do vyhledávače. Další informace o hře, vychytávky a doporučení od ostatních hráčů zjistíte na Nostale fóru nebo Nostale wiki, což je vám hlacně v začátcích hodně pomůže.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==