Olli Olli 2
10/09/2018
Kategorie: Novinky, Závodní

Olli Olli 2: Welcome to Olliwood

Olli Olli2 je hra pro všechny, co milují jízdu na skateboardu.  Her s touto skateboard tématikou je hodně, ale Olli Olli 2 je příjemným překvapením, tak se na tuto hru pojďme podívat a zjistit, zda stojí za to si ji zahrát.

Spousta reálných triků

Olli Olli 2 se soustřeďuje na velké množství reálných triků, jejich provedení, což fanoušci skateboardingu určitě ocení. Pokud se skateboarding věnujete vy nebo vaše dítě, můžete porovnat reálné ježdění s tím virtuálním. Jestli se jí daří napodobovat reálné ježdění či nikoliv. Hra však dokáže oslovit i jedince, kteří skateboardingu nevěnují, překážkou může být jen vysoká obtížnost a pochopení ovládání. To vám může zabrat i několik hodin, ale bude to stát za to. Celá hra se točí pouze kolem jízdy na skateboardu a stejně jako ve skutečnosti, se vám může stát nějaký úraz, s čímž se budete muset vypořádat i tady.

Olli Olli 2

Procvičíte si paměť i trpělivost

Co se týká hratelnosti Olli Olli 2 se inspiruje u starších her s vysokou obtížností a precizně zvládnutým ovládáním. Hráč si procvičí svou paměť, protože je třeba si pamatovat všechny možné triky i jejich kombinace a následně je se správným načasováním využít.  Rychlý spád hry navíc prověří i vaše rychlé reakce nebo schopnost rychle se rozhodovat.  Vysoká obtížnost hry však především testuje trpělivost a umění držet své nervy na uzdě, protože někdy budete mít chuť,,prohodit ovladač oknem‘‘.

Provedení hry

Provedení hry je zaměřeno spíše na specifickou cílovou skupinu. Pokud máte rádi retro grafiku a vysoké nároky na obtížnost, užijete si spoustu hodin zábavy. Samotných úrovní není mnoho, ale každý den se objeví nějaká nová výzva, ve které můžete poměřit své síly s ostatními hráči z celého světa nebo si zahrát s na jedné obrazovce s kamarády. Ovládání hry je provedeno precizně a ta vysoká obtížnost bude dělat problém jen méně zkušeným či mladším hráčům. Hra Olli Olli 2 je určena pro playstation 4 nebo pc.

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==