FreeFall-Tournament-1
26/10/2015
Kategorie: Akční, Novinky, Online hry

Online hra Freefall Tournament

Milujete klasické střílečky z pohledu třetí osoby? Pokud ano, rozhodně se vyplatí vsadit na některé online tituly, které jsou schopny nabídnout dostatečné množství tolik potřebného adrenalinu za minimální cenu a nároky na hardware i software počítače. Typickým titulem je Freefall Tournament, který vám dokáže nabídnout skutečnou porci zábavy. Podívejme se na tuto hru poněkud podrobněji a poukažme si na její plusy i mínusy. Těch ale nebude tolik…

Akční arénovka jako vyšitá

Když už se dostanete do herního světa, musíte zkrátka bojovat, abyste byli schopni přežít vřavu. Princip hry Freefall Tournament je v podstatě stejný, jako je tomu u mnohých jiných her podobného typu. Důležité jsou tedy zejména nejrůznější zbraně, výstroj a třeba i pestré mapy a bohatý svět, ve kterém se budete při vašem hraní pohybovat. Klidně si budete moci zapnout jetpack a proletět se po okolí. Uvidíte tak spousty zajímavých lokací a především dokonale zmatete soupeře, kterého pak pohodlně dostanete.

FreeFall-Tournament-3

Tribes jako vzor

Vzorem této hry se stala nepochybně známá a slavná série Tribes. Právě v ní můžete nejen využívat jetpack, ale třeba i energetické polštáře a speciální dovednosti jednotlivých postav. I jejich výběr je ostatně ve Freefall Tournament maximálně pestrý. Jmenovat bychom mohli například vojáka, snipera, zabijáka anebo klasického technika. Každých několik hodin se odemkne některé z povolání, které bude úplně zdarma. Vy sami si tak budete moci vybrat dle libosti takové, které vám bude vyhovovat.

FreeFall-Tournament-4

Grafika a atmosféra na jedničku

Hra je typická i velmi povedenou grafikou, v jejímž rámci nespatříte čtverečky nebo jinou nedokonalost. Herní prostředí je maximálně poutavé, takže si budete moci užívat nekonečného světa plného nejrůznějších zákoutí a míst, jež vás překvapí. Nudit se stoprocentně nebudete v žádné části této hry.


Zdroje obrázků: http://www.mmobomb.com/review/freefall

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==