Kuchařovo nádobí

Online hra kuchařovo nádobí nejen pro kuchtíky

Máte rádi vaření, pečením smažení a jiné postupy přípravy vynikajících pokrmů? Pokud ano, můžete jej klidně vhodně nakombinovat spolu s hraním nějakého zajímavého herního titulu. Výbornou volbou je online hra Kuchařovo nádobí. Právě ona totiž dokáže nabídnout nejen hezky graficky zpracované gurmánské speciality, ale i svět mahjongu, který je také velmi oblíbený mezi milovníky všech her podobného zaměření. V současné době zdobí Kuchařovo nádobí hry zdarma, takže za čas trávený u něj nebudete muset platit ani korunu.

Jak hrát Kuchařovo nádobí

Na počátku všeho je maximální nepořádek. Kuchyně v tomto stavu je v podstatě nepoužitelná a vy byste měli zapracovat na tom, aby byl ve všem znovu opět systém. Budete muset spojovat dvojice totožných kusů nádobí. Budete to ale muset učinit takovým způsobem, aby mezi nimi byly maximálně celkem 3 ohyby. Větší množství ohybů nedovolí žádný z ostatních titulů Mahjong Connect. Pokud jste tedy zvyklí hrát podobné hry, nevznikne vám žádný problém.

Herní strategie

Ideální herní strategie spočívá v podstatě v tom, že nejprve začnete spojovat sousední stejná pole. Až poté se můžete pustit do spojení ostatních polí, která jsou ve větší vzdálenosti. Na vnešní straně pole najdete pole, jež budou spojená jako poslední. Když dojde k většímu uvolnění hrací plochy, bez problémů budete moci pole spojovat i přes střed. Hra je pochopitelně na čas, na nějž byste si měli dát velký pozor. Když uběhne časový limit, máte jednoduše smůlu.

Tlačítka ve hře Kuchařovo nádobí

Poměrně důležitou roli hrají ve hře Kuchařovo nádobí tlačítka. Pokud si potřebujete zjistit jakékoli informace, máte k dispozici tlačítko Hint. Zobrazí se nápověda, které kusy nádobí je možné spojit. Z hlediska ovládání je hra velmi jednoduchá a vládne ji v podstatě každý. Graficky i zvukově se jedná o průměrnou online hru.

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==