Pán hradu wal
06/04/2015
Kategorie: Novinky, Online hry, Strategie

Online hra Pán hradu

Pán hradu online hra je již několikátý titul tvůrce úspěšné webové strategie Dark Elf. Jedná se o velmi dobrou českou webovou hru, která je dostupná zcela zdarma, takže si ji můžete vyzkoušet. Pán Hradu je strategická hra, ve které si nejen stavíte svůj hrad, ale také ho bráníte před útočícími skřety. Zároveň můžete udělat kariéru v klanu a stát se vojenským velitelem.

Pán Hradu – příběh

Hra začíná v malé zemi, kde se ocitnete po smrti svého otce. Zde řádí boje mezi lidmi a skřety. Ti ne a ne dát lidem pokoj. Při obchodní cestě je vaše družina přepadena a přitom se váš nejlepší zbrojnoš ocitne jako zajatec nepřátel. Váš úkol je jasný, musíte zachránit zbrojnoše a zároveň se postarat o klid a mír v celém království. Vaši lidé jsou vystrašení, hladoví a váš hrad není bráněn. Budete muset zajistit vodu a bydlení, postavit farmu a vycvičit stráž. Na počátku hry budete vlastnit pouze hrad. Kolik budov a v jaké úrovni následně budete mít, to záleží na úrovni hradu.

Pán hradu

Suroviny

K dispozici máte suroviny, jako je zlato, železo a kámen a samozřejmě také jídlo. Ke každé surovině se vám vždy za hodinu přičte určitý počet jednotek. Vše záleží na počtu vašich budov a na tom, na jakém levelu je máte. Stavba je zdlouhavá a zároveň vyžaduje velký počet surovin, zejména na začátku stavby. Ze surovin a peněz, které vám přibývají do pokladnice, stavíte hradby, domy, cesty a verbujete vojáky. Jakmile si zajistíte bezpečnost hradu, vyrazíte s hrdinou a celou družinou do bojů s hrdiny ostatních hráčů, abyste získali poklady a jiné mocné artefakty.

Cíl hry

Cílem hry Pán Hradu je ten, že musíte jako první ze všech hráčů postavit Zlatý hrad. Postavit však tento hrad není vůbec jednoduché. Hrad je také finančně náročný. Jeho cena je 300 000 od všech surovin. Hráč nebo jeho klan musí zároveň držet v zajetí tři Zlaté draky. Jakmile první hráč dostaví Zlatý hrad, to znamená, že se dostane na 12. level hradu, ale s tím, že to stihne do 100. herního dne, server je dohraný a všichni hráči získají body a kredity podle tabulky.

Plusy

-          dobrá grafika i hudba

-          jednoduché ovládání jednotek přímo na mapě

-          zážitek v podobě obrovských bitev klanů

Mínusy

-          zdlouhavá stavba budov

-          časově náročná hra

Shrnutí

-          Pán hradu je sice časově náročná hra, nicméně je velmi kvalitně zpracována a má také jednoduché ovládání

-          všechny potřebné nápovědy jsou velmi dobře zpracovány na www.panhradu.cz, kde se také můžete zaregistrovat a hrát online

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==