Rail nation
01/06/2015
Kategorie: Novinky, Online hry, Strategie

Online svět vlaků Rail Nation

Fascinuje vás svět železnice? Pokud ano, nemusíte nezbytně využívat jízdy vlakem ve fyzické podobě, ale klidně si můžete jen zahrát známý simulátor Rail Nation. Ten se dnes nabízí v pohodlné online podobě. Založit si tak budete moci vlastní železniční společnost, které budete šéfovat. Komunita dalších železničních fanoušků vám bude nablízku a vy budete moci sdílet své názory s lidmi mající stejné hobby jako vy. Rail Nation je špičkový železniční simulátor, který vás prostě chytí a nepustí. V čem tedy vlastně vyniká?

Podstata hry je jasná

Rail Nation představuje klasický manažerský simulátor, který je založen na zásobování měst zbožím, po němž je momentálně v herním světě poptávka. Základem všeho je pochopitelně hlavně budování dostatečné infrastruktury, jejímž základem není nic jiného než vlaky. Železniční sítě jsou prostředkem transportu veškerého zboží, které se pochopitelně vyrábí v továrnách. Všechno musíte logicky řešit tak, aby byl transport co nejrychlejší a stál co nejméně peněz. Pokud vám celý systém funguje, zvyšuje se i vaše prestiž, což souvisí i s vyššími zisky.

Minimální časová náročnost hraní

Hraní Rail Nation není nijak extrémsama. Hra se dělí celkem na 6 období. Každé z nich trvá celkem 1č dnů. V nové části hry získáte nové modeně vyčerpávající. Časově vše zvládnete naprosto v pohodě, když se přihlásíte ke svému hernímu účtu zhruba 5 krát denně. Všechno si při daném přihlášení zadáte a hra se již postupně bude starat rnější vlaky a také logicky i zboží, které je převáženo. Jeden herní svět trvá přibližně po dobu třech měsíců.

Pohodlná orientace v herním světě

Herní prostředí je u této hry naprosto přehledné a v tomto ohledu nepotřebuje Rrail Nation návod. Stačí se jen orientovat v základních úkonech. Jestliže jste třeba hráli takový titul, jako byl Transport Tycoon, nebudete mít sebemenší potíže.


Zdroje obrázků: http://en.gamechannel.com/games/strategy/rail-nation.html

http://www.onlinegames.cat/rail-nation-recibe-una-gran-actualizacion-en-verano/

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==