Snake Pass
17/04/2017
Kategorie: Logické, Novinky, Online hry

Ovládejte si svého hada ve Snake Pass

Hned a počátku vás na první pohled u hry Snake Pass uchvátí jedinečná grafika. Ano, skutečně, její provedení je úchvatné, nicméně na celé hraní nemá fakticky žádný vliv, jelikož na první pozici je u tohoto titulu bezesporu logika. Budete potřebovat velmi pevné nervy a dostatek času k tomu, aby se vám podařilo hru dokončit. Snake Pass je hodně podobný hře Rare, která byla vytvořena pro Nintendo 64, nicméně má méně četný systém záchytných bodů, takže počítejte s neustálým vracením se.

Zachraňte království

Hlavním úkolem pro hada Noodla a kolibříka Doodla bude zachránit království v oblacích Haven Tor. Toho lze dosáhnout pouze tehdy, když postupně v celkem 15 úrovních posbíráte 3 krystaly a aktivujete potřebné portály. Zdolání prvního světa není nijak výrazně náročné, nicméně chce to skutečně trochu cviku, abyste uspěli i v dalších levelech. Tady totiž mohou nastat nečekané obtíže. Při bočním vlnění had velmi expresně zrychlí. Zapomenout nelze ani na ponor a některá další tlačítka ovládání.

Snake Pass

Nepropadejte frustraci

Jak již bylo řečeno, postupem času se určitě dostanete do nepříjemností. Úrovně jsou složitější, objevuje se spousta dalších překážek, mezi které patří voda, přepínače, nejrůznější otočné mechanismy, přesouvání koule do připravené jamky a mnohé další záležitosti. Žhavé kameny a bodáky také pravda nejsou ničím zrovna dvakrát příjemným. Hra se uloží pouze po přeplazení se s hadem přes záchytný bod. Opakování celých pasáží je ubíjející. Při smrti přijdete o všechny posbírané předměty.

Plusy i mínusy

Snake Pass nabízí jak několik velkých plusů, tak i mnohé stinné stránky. Hlavním tahákem je bezesporu neotřelý přístup k tématu a skvělá hratelnost. Grafika i animace potěší oko každého hráče. Spousta rébusů nepostrádá logiku a chytrost. I vy si můžete vaše znalosti bez problémů rozšířit. Ubíjet vás bude pouze případný neúspěch. Vše ale určitě zvládnete.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==