dark_orbit_en_screenshot_1
19/10/2015
Kategorie: Akční, Novinky, Online hry

Ovládněte vesmír v Dark Orbit

Křížení flashové hry s webovým hraním není nijak marné. Tedy alespoň v případě Dark Orbit. Vy sám budete v roli astronauta, který se bude pohybovat napříč celým vesmírem ve fakticky neomezeném prostoru. Budete brouzdat nekonečným vesmírem a získávat nejrůznější zdroje energie a artefakty, které budete potřebovat pro svou firmu. Občas se setkáte i s nepřátelskými loděmi, jimž je dobré se vyhnout nebo se s nimi vypořádat jinak. Pokud je zničíte, získáte potřebné body a vyznamenání a zvýšení hodnosti vás nemine. Část hry se odehrává ve flashi a část v prohlížeči.

dark_orbit_en_screenshot_5

Příběh s nápadem

Celý příběh, který nás uvádí do děje, je velmi jednoduchý, nicméně přesto dokonale promyšlený. Zhruba v době někdy před třetím tisíciletím se naše planeta drasticky klimaticky změnila a lidstvo již musí nezbytně hledat nové zdroje pro svou záchranu. Ve vesmíru se nachází Mars plný podivných existencí a vrahů, Venus, která je příliš mírumilovná a Earth, což je fakticky něco mezi. Boj mezi těmito stanicemi o zdroje vesmíru je neskonalý a vy se jej budete přímo účastnit.

dark_orbit_en_screenshot_4

Nejen boj a hledání zdrojů

Celá hra není pouze o boji mezi jednotlivými firmami a o neustálém hledání zdrojů. Vynikající je především upgrade vaší vlastní flotily a všeho vybavení, které máte. Postupem času se tak dokonale vyvíjíte k potřebné podobě. Vy sami si můžete za pomocí slitin vylepšovat loď anebo nakupovat nové komponenty, které vám za tímto účelem budou dokonale sloužit. Nové zbraně, pohony a štíty vypadají skvěle a vaši nepřátelé se před vaší flotilou budou doslova klepat.

dark_orbit_en_screenshot_3

Podoba se SeaFight se nezapře

Pro mnohé je Dark Orbit bible, nicméně podoba se SeaFight se nezapře! Jde prakticky o ten samý titul, který se ale odehrává v poněkud odlišném prostředí. Pokud máte rádi flashovky, určitě si najde své místo i ve vašem počítači a vy si jej budete dokonale užívat.

Zdroje obrázků: http://www.myplaycity.com/game-reviews/pc/dark_orbit/

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==