blackguards_2
09/03/2015
Kategorie: Novinky, PC hry, Strategie

Promyšlená taktická strategie Blackguards

Strategických her není nikdy dost. A pokud vás již nebaví strategie, které jste doposud hráli a hledáte nějakou novou strategickou hru, rozhodně doporučujeme Blackguards, protože za vyzkoušení opravdu stojí. Blackguards je kombinací RPG hry a strategie a věřte, že vás ihned osloví. Hru Blackguards můžete hrát také v češtině, kterou si můžete do hry stáhnout zcela zdarma.

Blackguards-Map

Blackguards – strategická hra pro náročné

Ve hře Blackguards převezmete úlohu odsouzeného vraha, který musí s pomocí dalších postav, jako je například čaroděj Zurbaran a poloviční elfka Niam závislá na drogách, zachránit svět před temnou hrozbou. Při putování jihem Aventurie v Dark Eye univerze půjde však o víc než jen o boj s příšerami. Kapitoly hry Blackguards postupně odkryjí příběh plný intrik a nečekaných zvratů. Vaše postava bude znova a znova stát před morálním dilematem.

Balckguards

Blackguards- návod

Prvním krokem je vhodně nakoupit zbraně, elixíry, brnění a vhodně rozdělit body na vylepšení postav. V druhém kroku vás čeká rozdělení bodů na vylepšení postav. Můžete našetřit množství bodů na speciální schopnosti, anebo body utratíte hned za nějaké drobnosti. Samozřejmě, že pro vás bude nejdůležitější vaše postava. Na začátku hry si můžete vybrat, zda chcete být lukostřelcem, kouzelníkem či bojovníkem, ženou nebo mužem. Stéle svoji postavu vylepšujte. Nebudete-li tak činit, doplatíte na to.

Blackguards

Rady pro hraní Blackguards

To, co uděláte v RPG části hry, se ihned odrazí v samotné strategické mapě. Důležité je, abyste si hned na začátku dobře vylepšili postavu. Velmi často také používejte tlačítko F5, což je rychlé uložení hry, které je potřeba velmi často. Nemusíte se však bát toho, že byste ukládat zapomínali, protože ve hře na to často budete upozorněni. Blackguards je velmi těžká strategická hra, při které je nutné přemýšlet nad každým krokem a mít dostatek trpělivosti. Nečekejte rozsáhlé světy, ale hra vás pobaví vtipnými dialogy, které podtrhují charakter jednotlivých postav. Blackguards má i své recenze, tak neváhejte a nějakou z nich si přečtěte. Pokračováním této hry je Blackguards 2, do níž je čeština ke stažení zdarma.

Plusy

-          zajímavá taktická strategie s RPG prvky

-          dobrá hudba

-          hratelnost

Mínusy

-          chyby v soubojovém systému

-          nemožnost otočit kameru

-          stereotyp ve hře po konci třetí kapitoly

Shrnutí

-          hra Blackguards nabízí dramatický rozvoj temného příběhu s osobitými postavami, taktickými boji a 3D prostředím, více jak 180 bojových map s interaktivními objekty a strategickými situacemi

-          budete moci projít mnoha exotickými lokalitami a budete součástí smrtících zkoušek

Zdroje obrázků: http://www.colonyofgamers.com/cogforums/showthread.php?t=31395
http://thekoalition.com/review/blackguards-2-review-satisfying-conquest/

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==