Pure Farming 2018
06/08/2018
Kategorie: Novinky, PC hry

Pure farming 2018: Farmaření po celém světě

Pure farming  2018 je zemědělský simulátor  o vývojářského studia Ice Flames. Na začátku si vytvoříte svého farmáře.  Pak následuje zábavná kampaň, ve které jde o dědictví zemědělské usedlosti a funguje něco jako začátečnický kurz farmářů.  Pure Farming 2018 na pc i ps4 je tak přístupný všem a každého hráče naučí, jak se o farmu starat.

Pure Farming 2018

Farmy po celém světě

Velkým lákadlem u hry Pure Farming 2018 je možnost farmařit po celém světě.  Především lokality v 5 odlišných zemích se svými exotickými plodinami i stroji a speciálními úkoly.  Třeba v Kolumbii se kromě kávy budete věnovat i kanabisu a v rámci rozšiřování polí se můžete vrhnout třeba do Japonska či Itálie, kde zase budou jiná specifika. Díky logistickým centrům všechny své pobočky propojíte a budete moci převážet z jednoho místa na druhé své stroje a příslušenství.

Od obdělávání pole až po stavění větrné elektrárny

Příběh hry je logicky opravdu jen rámcový a kampaň Pure farming 2018 se zaměřuje spíše na různorodost.  Chováte dobytek, obhospodařujete pole, staráte se o své skleníky, plantáže, stavíte větrné nebo solární elektrárny a ještě si navíc užíváte své zemědělské stroje a mašiny, která neustále rozšiřujete.  Ovšem farmářská činnost není o užívání si, právě naopak.  To pocítíte hned v úvodu při obdělávání políček. To vám trvat i několik desítek minut než se vám začne dařit a budete si moci přibrat zaměstnance, kteří tvrdou práci odvedou za vás.  Skvělá je ale možnost připojit si do hry jakékoliv webové rádio, osvěží to práci za volantem v traktoru.  Mínusem je naopak omezený rozsah základní hry, což navádí k nakupování přídavků.

Záchranné výzvy jako bonus

Co se týká ovládání, funguje na klávesnici a myši dobře. Hra podporuje i gamepady nebo volanty, ale někteří uvádí, že přimět někdy tyto ovladače ke spolupráci je obtížné.  Tvůrci však pracují na nápravě.  Velice příjemnou funkcí je funkce dronu. Díky dronu pak máte ze vzduchu o všem přehled a zároveň si klidně nakupujete pole nebo nemovitosti. Vedle povedené kampaně v podobě volné hry je v nabídce ještě další mód, který spočívá ve 20 výzvách na záchranu např hořícího lesa v Kolumbii apod.

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==