Rail Nation

Rail Nation: Hra plná vlaků

Rail Nation je strategická hra, která zaujme zejména ty, kteří mají rádi vlaky a železnice. Ve hře Rail Nation si totiž můžete založit svou vlastní železniční společnost. Díky společnosti budete moci převážet zboží a vydělávat. Ve hře se také sdružujete do asociací, ve kterých bojujete za výhru, ale také soupeříte s asociacemi, především v tom kdo dokáže sestavit lepší jízdní řád nebo třeba zabezpečit lepší přepravu.

Rail Nation

Rail Nation CZ bez stahování

Jedna z výhod u Rail Natin je ta, že nemusíte nic stahovat ani instalovat. Stačí pouze, když navštívíte oficiální webové stránky hry a zaregistrujete se přes váš e- mail. Na rozdíl od jiných online her, Rail Nation vyžaduje aktivaci, takže vám v potvrzovacím mailu přijde aktivační odkaz. Na odkaz kliknete, přihlásíte se a můžete začít budovat. Jediným systémovým požadavkem je Flash, bez kterého si nezahrajete, pokud ho nemáte.

Ovládání a herní módy

Hra se ovládá jen levým tlačítkem myši. Tím vybíráte úlohy z herního panelu. V horním rohu obrazovky uvidíte informace o tom, kolik už máte vyděláno nebo kolik jste získali bonusových kódu Rail Nation. Co se týká herních módů, tato hra není tou, kterou bychom na módy mohli dělit. I přesto, ale existuje několik úkonů vytvářející jeden celek.

Vylepšování lokomotiv a spojování do asociací

Ve hře se celkově nachází 48 různých druhů zboží. Na každý druh zboží však potřebujete jinak uzpůsobené vagóny. Na převoz, ale ještě potřebujete přepravní licenci, kterou můžete vyhrát i v akci. Vagóny se časem opotřebí a je třeba je nějak udržovat a spravovat. K opravě a vylepšování máte k dispozici 113 různých způsobů, takže milovníci spravování čehokoliv budou v sedmém nebi. Jak už bylo zmíněno v úvodu, ve hře se spojujete do asociací, protože skupina je silnější než jedinec. Proto pokud chcete vyhrát, musíte být v asociaci. Ve skupině je však místo až pro 25 hráčů. K prémiovým bodům k výhře se dostanete také plněním výzev. O tom jak co podniknout a jak se dostat lépe k výhře můžete využít Rail Nation fóra, kde každý určitě poskytne své postřehy.

 

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==