Far Cry 2
10/12/2014
Kategorie: Akční, Akční, Novinky, PC hry, PS hry

Realistická akce Far Cry 4

20. listopadu vydala společnost Ubisoft novou hru s názvem Far Cry 4. Již před svým vydáním společnost propagovala spoustu reklamních materiálů. Far Cry 4 trailer jste mohli a stále můžete zhlédnout na youtube.com. Ve velmi podařeném traileru můžete zhlédnout krásnou přírodu nebezpečného, ale zároveň krásného Kyratu v Himalájích a navnadit se na hru. Far Cry 4, jak je vidět, je opravdu vydařená hra. Již nyní máte k dispozici Far Cry 4 recenze.

Far Cry 4

Hra Far Cry 4 PS3 je pokračováním Far Cry 3, velmi úspěšné akční střílečky. A jak je vidět, stejně jako Far Cry 3, je i její pokračování vysoce kvalitní hrou od Ubisoft. Far Cry 4 je hra, která přináší rozsáhlý a otevřený herní svět, který vás pohltí. Těšit se ve čtvrtém pokračování hry můžete nejen na nová vozidla a zbraně, ale také na nová divoká zvířata. Hra nabízí lákavé prostředí a mnoho herních akcí. Ze sloního hřbetu můžete převálcovat základnu, plíživým postupem můžete zlikvidovat nepřátele. Hra má výborné grafické zpracování, takže vás určitě osloví.

Far Cry 3

Far Cry 4 – příběh

Ve čtvrtém díle hry Far Cry se ocitnete v zemi Kyrat v Himalájích, kde vládnePagan Min. V zemi se odehráváobčanská válka, která si klade za cíl sesadit tohoto tyranského diktátora. Hlavním hrdinou je Ajay Ghale, který se po návratu do rodné země zapojuje do převratu. Přestože se v horách pohybuje s naprostou samozřejmostí, musí čelit mnoha překážkám a velmi nebezpečným protivníkům. Ve hře můžete využívat lezení po skalách s pomocí vystřelovacího háku, můžete vyzkoušet volný pád do propasti, který bude možný díky speciálnímu obleku. Ajay Ghale musí osvobodit desítky táborů, které se poté přidají na jeho stranu.

Far Cry

Far Cry 4 – HW nároky

Myslím si, že Far Cry 4 požadavky jsou celkem přijatelné. Pokud nemáte opravdu velice starý počítač, neměli byste mít se spuštěním hry problém. Nutností je Windows 7 v 64bit verzi jako nejnižšího OS, čtyřjádrový procesor, a to i u Intelu, minimální grafická karta HD 5850 či GTX 460.

Plusy

-          zcela otevřený herní svět

-          úžasná grafika

-          lákavé prostředí

-          PvP boj a vedlejší mise

-          funkční multiplayer

-          kooperační režim

Mínusy

-          nevyužití severní oblasti ve hře

-          chyby AI

Shrnutí

-          Far Cry 4 je výborným pokračováním třetího dílu, které je obohaceno o fiktivní svět země Kyrat

-          Far Cry 4 vyšla na PC, PlayStation 3 a 4, Xbox 360, Xbox One

Zdroje obrázků: https://www.playstation.com/en-us/games/far-cry-4-ps4/

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==