Revelation online
04/06/2018
Kategorie: Akční, Novinky, Online hry, RPG

Revelation online

Před více jak rokem se spustila beta verze online hry Revelation. Od té doby uplynul již nějaký čas. Pojďme si tedy představit fungování, systém a celou hru jako takovou. Odehrává se v budoucnosti ve světě Nuanor. Hráč v této hře může navýšit svůj level až na úroveň 69 a hra nabízí zajímavé aspekty. Pojďte se podívat!

Co hra přinesla

Revelation Online je MMO RPG hra, kterou vytvořila čínská firma NetEase. Ta má na svém účtu již například oblíbené hry Fantasy Westrward Journey. Ve hře si vybíráte z 6 bojových tříd. Dále si také vybíráte ze společenských rolí, které přinášejí jak společenské, tak bojové dovednosti. Na výběr je například z tanečníka, šéfkuchaře a dalších. Ve hře si volně rozdělujete dovednostní body, což jsou nejdůležitější ukazatele, kterým vděčíte za váš postup. Přizpůsobujete se novým situacím a vylepšujete svého hrdinu.

Revelation online

Tři různé systémy ovládání

Hra vám nabídne tři různé systémy ovládání. První je klasický sytém cílení na karty, druhým jsou asistované akce inspirované systémem Blade and Soul a třetí možností je kombinace klasického a akčního ovládání hry. Hra také nabízí funkci, kterou nenaleznete v každém „rpgéčku“. Tedy letový režim, podobně jako například v Aion. Ten je však na rozdíl od jmenované hry není časově omezený. Postačí vám však na klidné a bezproblémové prozkoumání herního světa a mapy.

Přednosti hry?

Čím vás tedy může hra upoutat? Asi šesti typy bojových rolí a čtyřmi společenskými úlohami, z kterých si vybíráte, a do kterých bude váš hrdina patřit. Dále již zmíněný neomezený létací režim, který získáte na úrovni 30 a dovednostní body, které jsou volně k výměně. Můžete tedy přetvářet vaše schopnosti a dovednostní body kdykoli, když nejste v boji. Vašeho hrdinu to tak přizpůsobí ke každé situaci. Poslední předností Revelation Online je určitě rozmanitost. Režim PvP i PvE je rozmanitý, což dokazují nápadité boje proti hordám příšer a jejich bossů nebo možnost připojení se ke gildě a podílet se na jejich bojích.

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==