Infinite Desolation
03/07/2017
Kategorie: Akční, Novinky, Online hry

RPG okénko: Infinite Desolation

Chybí vám kyslík a rádi byste se dostali na nehostinnou planetu? Pak jste správně v našem malém RPG okénku, kde se zaměříme na titul Infinite Desolation. Právě v této RPG se budete muset hodně ohánět, aby se vám vůbec podařilo přežít! Akční hru sleduje kamera z horního pohledu. Vy se budete muset dostat k tajemnému signálu, který byl senzory zachycen daleko v pustině. Právě tady na zcela neobydlenou planetu dopadl váš záchranný modul. Kyslíku nebudete mít nazbyt, trosky lodi jsou rozesety všude kolem a cesta přes pole naplněná kyselinou bude trnitá…

Infinite Desolation

Vesmírný mariňák v akci

Hlavním hrdinou této hry je vesmírný bojovník, mariňák, který se bohužel pro něj probouzí do ne příliš optimistické reality. Jeho den bude provázen nepříjemnostmi, což už symbolizuje jeho začátek. Loď, v níž cestoval, explodovala a on vyvázl z nejhoršího na poslední chvíli. Teď už bude pouze na něm, jak se s celou situací popere. Vy si před začátkem nastavíte kompletně veškeré statistiky. Vsadit byste měli na sílu či odolnost. V bednách najdete ještě nějaký ten kyslík a vytvoříte si nové předměty, jež vám pomohou k přežití.

Všechny hudební styly

Pokud máte rádi hudbu jakéhokoli ražení, jste na správné adrese. Mimo základnu se zaposloucháte do velmi klidné elektronické hudby. Postupem času se ale dočkáte velmi drsného metalu v momentu, kdy se na vás požene kopa nepřátel. Jestliže je budete likvidovat, postupně vás obdaří zkušenostmi a novými dovednostmi. Půjdete o levely výše s tím, že v odlehlejších koutech planety nebude úplně nouze o lepší inovativní zbraně a užitečné předměty.

Kochejte se pustinou

Ač se ocitnete v nehostinné atmosféře, i ta bude vykreslena hodně zajímavě, a to se vším všudy. Skvělé ovládání a grafika vás budou provázet na každém kroku. Prostředí nebezpečné planety je prokresleno do každého detailu, a když na vás nějaká příšera skočí, budete se skutečně bát. Ponurost k takovýmto titulům patří, což jistě oceníte i vy.

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==