Saos Legend
16/04/2018
Kategorie: Akční, Novinky, Online hry, RPG

Sao‘s Legend: Ve znamení magie i mečů

Sword Art Online legend zkráceně SAO‘s legend je oblíbená prohlížečová hra, založená na Sword Art Online od spoečnosti GameSprite. Ihned po vydání si Sao‘s legend online našlo spoustu příznivců anime. Svou podobnost však nezapře s hrami jako je například League of Angles nebo Wartune. A proč si Sao’s zahrát?

Hlavní plusy

Mezi hlavní plusy této hry patří skvělá grafika, snadné ovládání i hratelnost. Dále velké množství sociálních funkcí nebo oblíbené souboje s ostatními hráči nebo příšerami a mýtickými bytostmi. Pro započetí hry je nutná registrace na oficiálním webu hry Sao’s Legend. Registrace je zdarma. Po připojení se do hry se ocitnete ve světě Sao’s. Nejdříve si vyberete ze čtyř postav: Knight- rytíř, Swordsman – šermíř, Ranger – jízdní hlídač a Priest – kněz. Každá postava má své aktivní i pasivní schopnosti a specifické vybavení. To můžete vylepšit kováním a různými kameny. Na výběr máte také z velkého množství mountů, díky kterým budete moci cestovat, kam se vám zachce.

Saos Legend

Sociální funkce

Ve hře můžete získat pro sebe i přítelkyni a zvíře. Oba vás budou doprovázet a pomáhat vám v bojích. Další vychytávkou jsou již zmíněné velké množství sociálních funkcí. Tyto funkce umožňují přidávání hráčů do seznamu přátel, tvorba spolků a spřízněných duší, se kterými můžete uzavřít sňatek. Díky spojení s ostatními máte možnost se vrhnout do pokročilejších bitev. V těchto pokročilejších bitvách už nejde jen prestiž, ale i o vzácné poklady. Vzácné předměty a poklady vás zase posouvají k objevení možností upgradu zbroje, zbraní a dalších.

Sao‘s hodnocení

Tempo bojů i spád hry je rychlé a uchvacující. Zvítězí tak jen ti nejlepší bojovníci. Na dobrodružné cestě zažijete zajímavé souboje s hráči a příšerami. Získáte i mocné zbraně. Navíc postupem času máte více a více zkušeností a plněním questů svého hrdinu postupně upravujete, podle své herní nátury, takže na své si zde přijdou opravdu všichni bojovníci.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==