ShadowKings
11/05/2015
Kategorie: Novinky, Online hry

Shadow Kings online nabídne skvělou zábavu

Goodgame Studios se opět přihlásili s novým titulem, kterým je Shadow Kongs Dark Ages. Fantasy hra s krásnou grafikou se stala doslova hitem internetu a stále si nachází nové hráče. Není se čemu divit. Je totiž hodně podobná titulu Goodgame Empire, který byl také hodně úspěšný. Na rozdíl od této hry se ale odehrává ve světě, který je doslova přesycen skřety. Potkat ale můžete klidně i kouzelníky a spousty zajímavých magických bytostí, které vás zaujmou již na první pohled. Pohádkové grafické provedení celkovou atmosféru ještě podtrhne.

Hlavní úkol hry

Cíl hry je pochopitelně podobný jako u her stejného ražení. Je třeba postupem času vytěžit co nejvíce surovin a vybudovat si sídlo. Samozřejmostí je i najímání armády, která vás bude ochraňovat. Nejen ochrana je ale až tak důležitá a občas je zapotřebí přejít do ofenzívy a dorážející skřety zničit i s jejich budovami. Zpočátku vás budou celým světem provádět trpaslík jménem Bombert a kouzelnice Meria. Ihned si tak získáte základní dovednosti a hra pro vás bude naprosto skvěle ovladatelná.

ShadowKings3

Setkání s ostatními hráči

Rozhodně nelze zapomenout ani na online provedení hry, respektive na interakci s ostatními hráči. Ta by měla být intenzivní. Tito hráči mohou být součástí aliance s vámi anebo nepřátelé. Záleží logicky na tom, jakým způsobem se budete profilovat. Spolupráce je ale vcelku potřebná, abyste se nestali pro vaše nepřátele snadným terčem.

ShadowKings2

Kompletní česká lokalizace

Vynikající je i fakt, že je celá hra lokalizována v češtině. Užívat si tak budete moci příjemného hraní přímo v mateřském jazyce. Pokud si ale budete chtít procvičit angličtinu anebo některý z jiných cizích jazyků. Hrát můžete přímo v okně, což je také poměrně příjemné zjištění. Nebudete tak muset čekat na načítání ani na nic jiného, co by vás mohlo zbrzdit.


Zdroje obrázků:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==