Sherwood dungeon
04/05/2015
Kategorie: Novinky, Online hry, RPG

Sherwood Dungeon nezklame

Máte rádi hry na hrdiny? Pokud patříte mezi skalní příznivce těchto her nebo si pouze rádi hrajete na neohrožené bojovníky, máte jedinečnou možnost vyzkoušet si skvělou akci Sherwood Dungeon přímo v online podobě. Pokud jste o této hře ještě vůbec nic neslyšeli, vůbec to nevadí. Budete si totiž moci bez větších problémů najít to své i bez jakýchkoli zkušeností. V následujících řádcích vám zprostředkujeme malou recenzi, která vás může a nemusí ke hraní tohoto titulu přivést.

Skoro klasický 3D dungeon

Sherwood Dungeon je řazen do RPG her, které mají 3D kabát. Hned na počátku stejně jako v podobných titulech si vybíráte postavu, za kterou budete hrát. K dispozici je samozřejmě několik ras typu člověka, vikinga, kostlivce a podobně. Vybrat si budete moci také barvu vlasů, celkovou vizáž a v neposlední řadě i barvu pleti. Začátek je stanoven zcela logicky do města Sherwood a celý děj začíná v jakémsi bludném kruhu.

Sherwood dungeon2

Typické znaky RPG

Ve hře Sherwood Dungeon se můžeme setkat se vším, co je pro hry na hrdiny charakteristické. Začít bychom mohli například boji. V podzemních dungeonech se nachází celá řada ševelů, které jsou logicky odstupňovány podle své obtížnosti. V každém městě se navíc nachází obchod, takže si můžete svůj zbraňový arsenál maximálně vylepšit. Zapomenout nelze ani na truhlice, v nichž je možné najít svitky anebo jiné na cestě velmi užitečné předměty. Zajímavé jsou i runy. Velmi precizně je řešen i postup na vyšší levely. Můžete získávat speciální útočné skilly, které se vám budou náramně hodit. Zajímavé jsou bezesporu i runy anebo diamanty, které budete postupně získávat.

Sherwood dungeon3

Výhody a nevýhody Sherwood Dungeon

Plusy

-          volnost pohybu po všech lokacích

-          na online hru skvělá grafika

-          precizní hudba

Mínusy

-          některé nepovedené zvuky

-          nedokončenost děje hry


Zdroje obrázků: http://www.platformnation.com/2010/05/18/

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==