Sherwood dungeon
04/07/2016
Kategorie: Novinky, Online hry, RPG

Sherwood Dungeon

Milujete prostředí, v němž se nacházejí nejrůznější příšery a hrdinové. Epické dobrodružství láká skoro každého z nás. Není se čemu divit. Kdo by nechtěl být alespoň chvíli udatným rekem, který kosí své nepřítele a snaží se zalíbit slovutným dámám? Když se navíc ještě ve všem promítnou prvky bojové strategie, není co řešit! V Sherwood dungeon se s tímto vším setkáte. Nevěříte? Představme si tedy tento titul poněkud podrobněji v následujících řádcích. Jedná se o hru, která dokáže zaujmout každého, kdo si chce zdarma na internetu užívat příjemných chvilek.

Sherwood dungeon

Zničte další hráče

Právě vy budete tím hrdinou, který bude procházet světem přes nejrůznější protivníky. Bojově laděná strategie vás zavede do světa rytířů, bojovníků, barbarů a nejrůznějších monster, která bude zapotřebí zkrotit a přivést k poslušnosti. Celý titul náramně připomíná slavný World of Warcraft, nicméně již při bližším ohledání zjistíte, že tomu tak úplně není. V některých fázích jej předčí a v jiných naopak bude pokulhávat.

Registrace se vyplatí

Hrát Sherwood dungeon můžete bez větších problémů jako anonym. Stačí si pouze nalistovat web hry a začít. Tento mód ale není příliš výhodný. Jestliže se do hry registrujete, určitě získáte mnohem lepší možnosti. Typické je zejména samotné ukládání hry. Bez registrace to prostě a jednoduše nedáte. Díky vlastnímu profilu se navíc budete moci zdokonalovat a vaše celková vizáž a vlastnosti tak budou časem mnohem lepší.

Sherwood dungeon

Plusy a mínusy

Hra Sherwood dungeon nabízí jak výhody, tak i nejrůznější úskalí. Z plusů bychom mohli začít především naprostou volností pohybu v herním světě. Skvělá je mimo jiné také grafika a v neposlední řadě nemůžeme zapomenout ani na hudební doprovod a zvuky. U těch je katastrofální pouze ten při bouchnutí, jež připomíná štěknutí psa.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==