Shadow Kings Dark Ages
11/04/2016
Kategorie: Novinky, Online hry, RPG, Strategie

Skvělé fantasy Shadow Kings Dark Ages

Shadow Kings Dark Ages je online titul, který by určitě neměl uniknout pozornosti všech, kteří si zamilovaly nejrůznější hry od Goodgame Studios. Jmenovat bychom mohli některé předchozí hry, mezi které se řadí slavné Goodgame Empire anebo Big Farm. Goodgame Shadow Kings se spíše podobá Goodgame Empire. O nějakém farmaření zde příliš řeč být nemůže. Vyznačuje se spoustou kladů, které si postupně představíme v naší malé recenzi. Pohádkovou atmosféru si budete moci užívat doslova do sytosti.

Grafika na jedničku

Stejně jako u mnohých předchozích titulů, můžeme vsázet na vynikající grafické provedení hry. Děj se odehrává v prostředí přesyceném Orky, kteří jsou ovšem velmi povedení, a strach z nich nepůjde. Jejich přítomnost ještě doplňují čarodějové a spousta magických bytostí tolik typických pro nejrůznějších RPG akce či strategií zaměřených tímto způsobem. Spolehnout se budete moci na dokonalý svět, v němž si budete užívat pohodového hraní.

Shadow Kings Dark Ages 2

Na začátku je pouze těžba

Každé začátky jsou složité a v Goodgame Shadow Kings je tomu nejinak. Prvotně budete pouze těžit nerostné suroviny a najímat si vojenské posily, které vás ochrání před všudy přítomnými Orky v okolí. Provázet vás budou dva pozoruhodní společníci, jimž budou kouzelnice Meria a také trpaslík Bombert. Základy hry díky těmto průvodcům pochopíte velmi rychle a nebude pro vás problém pomalu se rozvíjet až do dokonalosti.

Je libo Shadow Kings online akci?

Jako u každé online hry se setkáte pochopitelně s ostatními hráči. Nemusí být ovšem nezbytně vaši nepřátelé a soupeři na život a na smrt. Klidně s některými z nich uzavřete aliance a budete těžit z vlastní velmi úspěšné spolupráce. Bez větších problémů pak ukořistíte nejrůznější statky od nepřátel. Zahrát si Goodgame Shadow Kings můžete velmi pohodlně kompletně v češtině, což se o mnohých podobných titulech říct nedá.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==