Skyforge
30/04/2018
Kategorie: Akční, Novinky

Skyforge: Recenze známého titulu

Jedním z projektů MMORPG scény je i sci-fi Skyforge, kde můžete stát přísným a krutým bohem nebo bohyní, zabíjející všechna monstra. Dneska se podívám na Skyforge a jeho recenzi.

Skyforge – So lets play

Celý děj začíná výsadkem jednotky, které jste členem. Tedy v kempu zmutovaných krys. Říkáte si krysy? Jenom krysy? Ovšem není to taková sranda, jak by se mohlo zdát. Potom co celou vaši jednotku myši zničí, se probudíte na hromadě mrtvol a od té chvíle je všechno jinak. Máte božskou sílu, a jakmile jste transportováni na základnu božstev na tzv. Observatoř, začne vám být zcela polopatě vysvětlována celá hra. Hrou postupujete několika levely a začínáte s třemi základními Classami. První je Paladin. Ten plní roli tanku. Další Lightbinderem v podobě supportu a poslední Cryomancer, který rychle zneškodní monstrum. Postupem času samozřejmě odemykáte další a další Clary v Ascension Atlasu.

Skyforge

Stálé obměny odměn a misí

Jednou z výhod Skyforge CZ je neustálá obměna odměn za mise. Odměny se mění každý 40 minut a mění se i obtížnosti mise podle vaší výše prestiže. Ve hře je také kladen velký důraz na týmového ducha, který je podpořen právě libovolným měněním class. V této hře není ani nezvyklé to, že v misi potkáte spoluhráče s daleko vyšším statutem prestiže, než máte vy. Hraje je nastavena tak, aby měl každý z mise prospěch. Podle toho je také nakonfigurována obtížnost.

A co obsah hry?

Obsah hry je poměrně pestrý. Hra obsahuje v hlavním městě tři lokace s volností pohybu. Pohyb je ve Skyforge docela netradiční záležitostí. Jsou zde totiž jasně ohraničené sqady až pro 3 osoby, pro 5 osob group mise nebo raidy. Pro ty je přesně vyznačen začátek i cíl mise. S určitou úrovní se také otevírá otevřený region s různými úkoly pro vás. Skyforge si můžete zahrát jak na ps4, tak PC a stahovat můžete při zadání Skyforge download. Další informace najdete také na Skyforge wikipedii.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==