Skyrama náhlad
22/06/2015
Kategorie: Novinky, Online hry, Strategie

Skyrama letiště hra online

Letiště je místem, které mnohé z nás doslova fascinuje a přináší zcela jedinečný svět. Pokud se i vy rádi kocháte skutečnou atmosférou na letišti, pak samozřejmě můžete. K tomu, abyste si ale užili atmosféry plné krásných letadel a všudypřítomného duchu cestování, můžete klidně pouze zapnout vlastní počítač. Skyrama letiště hra online se v tomto ohledu nabízí v naprosto skvělé podobě. Budete mít své vlastní letiště, které můžete přivést až ke slávě sahající doslova do oblak. Vy sami budete tím, kdo vysílá letadla do celého světa.

Manažerem se vším všudy

Hra Skyrama se soustředí vyloženě na letiště a jedná o titul, který můžete hrát online přímo ve vašem prohlížeči. Pohodlně si tak pouze spustíte hru a budete moci řešit dennodenní provoz vašeho letiště. Své manažerské schopnosti si tak vyzkoušíte v maximálním možném měřítku. Nejedná se samozřejmě pouze o letadla, ale také o obchůdky a vůbec okolí samotného letiště. Zkrátka a jednoduše budete potřebovat vydělávat dostatečné množství peněz k tomu, aby se vám celý komplex dokonale rozvíjel.

Skyrama

Úkoly spojené s odměnami

Samozřejmostí jsou v této hře mimo jiné také úkoly, které logicky plníte a následně jste odměňováni. Typické je posílání letadel do rozličných exotických destinací. Sbírat budete vzácné body a artefakty, které povedou k vašemu osobnímu rozvoji. Skyrama disponuje pravidelně se aktualizujícím obsahem a vždy budete mít k dispozici informace o světě, které jsou aktuální. Jediným limitem vám bude v této broker hře nebe. To je ovšem zcela bezbřehé.

Důraz na detail

Skyrama je vynikající především dík atmosféře, jež je vytvořena. Vy sami uvidíte celý svět v perfektních propracovaných detailech. Takový detail Cessny anebo jiného létajícího stroje rozhodně stojí za to. Pokud budete chtít, máte možnost také nahlédnout do letištních hal a na místa, kam se třeba v reálném životě nedostanete.

Zdroje obrázků:http://cs.bigpoint.com/skyrama/

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==