Sniper Elite 4
10/04/2017
Kategorie: Akční, Novinky, PS hry

Sniper Elite 4: Trefa do černého

Trefit na dva kilometry není ve hře Sniper Elite 4 nic moc tak extra složitého. Zhruba po dobu 3 let jsme nedočkavě čekali, až ve studiu Rebelion dojde k tomu, že se na svět podívá nový díl slavné série a my si zase budeme moci zastřílet do nacistů. Zkušený odstřelovač Karl Fairburne je opět ve válce. Byl už na několika místech, a to třeba v Berlíně, severu Afriky nebo v Itálii, kde si prožil dovolenou. Nyní se nicméně píše rok 1943. Protifašistický odboj slábne a vylodění spojenců by také mohlo být problémové. To je zprávě právě pro Karla, který si musí oprášit svou sniperku.

Spousta odstřelovacích pušek

Zrovna zapomeňte na to, že byste celou hru procházeli s jednou jedinou sniperskou puškou. Ve hře se jich totiž nachází neskutečné množství. Mnohé se samozřejmě odmykají až v průběhu samotné hry jako odměna za vaši vytrvalost a přesnost. Nic ovšem nemůže změnit fakt, že přesně mířena střela přímo do hlavy zabije nepřítele vždy z jakékoli pušky. Optiky zbraní jsou na vysoké úrovni a rozhodně se můžete spolehnout nejen na zoom, ale i na fokus. Za jakéhokoli počasí tak můžete doslova a do písmene řádit.

Sniper Elite 4

Budete se bavit

Tituly Sniper Elite 4 pc i Sniper Elite 4 ps4 vás budou bavit. Je jedno, zdali budete svým nepřátelům mířit na hlavu v rámci hraní na počítači anebo playstationu. Technická úroveň hraní je skutečně vysoká. Odstřelování bude nesmírně zábavné, i když samozřejmě poněkud morbidní. To k tomu ovšem patří. Mapy budou maximálně rozměrné a plnit půjde spousta zajímavých úkolů, a to hned několika způsoby. Pohyb a volnost, to jsou atributy, které hru zdobí.

Občas to drhne

I některé detaily jsou ale v této hře poněkud sporné. Pokud se podíváte na umělou inteligenci, možná vás napadne, že je na ní něco poněkud silně alternativního. Postupem času se hrou budete prokousávat vcelku jednoduše, jelikož budete vedeni doslova za ručičku. Obtížné výzvy poněkud pochybí.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==