Sonic Boom: Fire & Ice
17/10/2016
Kategorie: Adventury, Novinky, PS hry

Sonic Boom: Fire & Ice

Sonic Boom: Fire & Ice je retro hra, která je určena především pro milovníky klasického ježka Sonika, který se snaží projít různými lokacemi. Mnohými se doslova proskákává. Jistě si pamatujete na rok 1991, kdy vyšel první díl Sonic The Hedgehog. Určený byl pro 16bitový Mega Drive. Sonic Boom: Fire & Ice představuje přímého pokračovatele celé ságy. Konkrétně navazuje na v médiích vcelku shazovanou verzi Sonic Boom: Shattered Crystal. Těšit se opět můžete na jezevčici Sticks a na spousty dalších zajímavých postav.

Lineární triviální příběh

Co se týká linie příběhu, ta je naprosto jednoduchá. Nechvalně známý Dr.Eggman objevil radium, dík němuž je schopen ze svých robotů vytvořit extra rychlá stvoření. Vzniká ovšem D-Efekt, který je prakticky omylem výroby. Tento na první pohled roztomilý malý robot je sice hezký, nicméně koná samé nepříjemnosti především v podobě vzniku gejzírů. Ty postupně likvidují životní prostředí a páchají velké škody. Proto je tu opět Sonic, který se svojí partou musí všemu učinit přítrž.

Sonic Boom: Fire & Ice

Sonic a jeho kámoši

Jestliže jste měli tu čest a hráli Shattered Crystal, budete mít ihned jasno v tom, o jaký titul se v případě Sonic Boom: Fire & Ice jedná. Jakási nedokonalá 3D hra je prakticky jednoznačnou hopsačkou, která se ale odehrává v týmech. Jednotlivec je sice důležitým elementem, nicméně celkový dojem je třeba vztáhnout na tým. Klasický modrý ježek je neskutečně zrychlený a bez problémů zaútočí na své nepřátele i ze vzduchu.

Zábavní minihry od Tailse

Zapomenout nemůžeme ani na milou, nicméně vcelku deformovanou lišku Tailse. Díky němu si budete moci zahrát minihry, jež vám umožní na chvíli se dostat ze stereotypu hraní Sonika. Vše začíná plavbou vznášedla. Jinak se ale setkáte i s dalšími parťáky, mezi které se řadí například ježura Knuckles, který se umí zahrabat kompletně pod zem. Jezevčice Sticks umí aktivovat tlačítka pro otevření dalších lokací. Na úkoly vás budw zkrátka víc…

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==