Splatoon2
11/09/2017
Kategorie: Nintendo hry, Novinky

Splatoon 2 : Barvy místo nábojů

Konzole od Nintendo nemají sice stejně velký výkon jako jeho konkurence, ale vydali se cestou inovací a hlavně originality. Poslední inovací je vznik Nintendo Switch. V minulých letech vznikaly střílečky, jako Call of Duty nebo Rainbow Six Siege, Nintendo vydalo pro své konzole střílečku, kde není cílem nepřítele zabít, ale obarvit jeho území. Tou střílečkou je Splatoon a pro Nintendo Switch už Splatoon 2.

Kampaň i multiplayer

Splatoon 2 není pouze multiplayerová střílečka. Zahrnuje totiž jak kampaň tak multiplayer a navíc si budete moci vyzkoušet, třeba určitou verzi Guitar Hero. Hra má jakousi formu příběhu, avšak není to základem hry. Do hry se dostanete jako obyvatel Inkopolis. Samotné město pak tvoří menu, pokud se vám, ale nebude líbit, můžete si herní menu změnit. Hratelnost této hry vychází z toho, jak moc budete chtít barvy používat jako zbraň. Co se týká kampaně, možná nebude hlavní lákadlem, ale pomůže vám pochopit základ hry.

Splatoon2

Změna zbraně, změna hry

Po kampani se vrhnete na multiplayer, kde strávíte asi nejvíce času. U multiplayeru budete totiž zvyšovat svou úroveň i měnit zbraně, kterých je v nabídce opravdu hodně. Pořád však mějte na paměti, že střílíte barvy, a tak změnou zbraně změníte i styl hry. Ve výsledku nebudete ani tak zabíjet nepřátele, jak obarvovat všechno svou barvou. Aby byla hra komplexnější je tu možnost hrát Spaltoon2 s přáteli, čehož docílíte spojením přes internet. Nevýhodou ovšem je, že ve chvíli, kdy chcete mluvit pře mikrofon, musíte připojit ke konzoli a mobilnímu telefonu speciální sluchátka.

Bez připojení ani ránu

Samozřejmě je důležité, abyste se bavili doma i na cestách. Co se týče Switche, nastává trochu problém. Když budete hrát třeba v autobuse, nebudete mít připojení k wifi. Takže na cestách můžete hrát jen kampaň. Pokud však už Switch máte, hru určitě nevynechejte, už jen z toho důvodů, že je jiná než ostatní a nakonec vás bude určitě bavit.

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==