XShare.cz
13/09/2016
Kategorie: Novinky, Tipy a triky

Stahujte hry, filmy a další data zdarma neomezenou rychlostí

Už vás nebaví platit za hry, filmy a hudbu přemrštěné finanční částky? Kdo by z toho měl radost? Ceny jsou často příliš vysoké a platit peníze za něco, co můžete mít zcela zdarma, by bylo zbytečné. Stačí využít služby xShare.cz, jež nabízí uploadování a stahování souborů z internetu bezplatně. I proto si celý systém představíme mnohem podrobněji a poukážeme na jeho hlavní přednosti.

Stahujte dle libosti zdarma

Mnozí z nás jistě znají služby jako Ulozto.cz, případně Sdílej.cz a další. Právě ony nabízejí také stahování, nicméně za stažená data musíte platit, a to formou kreditu. Ten si nejprve po registraci v systému zaplatíte. Když si stáhnete film, případně hudbu nebo cokoli jiného, dojde u úbytku na kreditu dle předem stanovených pravidel. Naopak moderní prostředí xShare.cz nabízí stahování po registraci zcela zdarma. Stačí pouze vyplnit údaje a můžete si užívat stahování dle vaší libosti v jakémkoli objemu.

XShare.cz

Podívejte se na film online

Jestliže budete chtít zhlédnout film online, máte jedinečnou šanci. Podívat se na něj můžete klidně i přímo na zmiňovaném webu. Mnohdy postačí pouze krátká ukázka z něj a následně si jej budete moci vychutnat po stažení i bez připojení k internetu. Videa jsou sortována nejen podle žánrů zaměření. V náhledu najdete modrou značku pro HD Ready a červenou pro Full HD. Vše tak máte přehledně v prostředí, v němž se intuitivně vyznáte.

Vyzkoušeli jsme si na vlastní kůži

I my jsme se rozhodli službu vyzkoušet, abychom nemluvili do větru. Stahování proběhlo bez komplikací a při standardní rychlosti 300 Mbit/s byl snímek na pevném disku uložen do půl hodiny. Jestliže i vy budete chtít využít stahování zdarma, neváhejte a registrujte se přímo na zmiňovaném webu. Pak už zbude jen vybrat to, co byste chtěli mít ve svém počítači nebo tabletu.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==