Gold strike
11/07/2016
Kategorie: Novinky, Online hry

Staňte se zlatokopem: Gold Strike

Zahrát si online hru Gold Strike je rozhodně vynikající pro každého člověka, který má rád zlato. Nejdražší kov je po dlouhá léta středem pozornosti a spousta lidí si přeje jej dostat v co největším množství. Momentálně sice zlatá horečka poněkud ustoupila a zlato se spíše kupuje ve formě investičních slitků, nicméně i přesto dostává své pověsti a drží si vysokou finanční hodnotu. Rozhodně stojí za to si na zlatokopa alespoň zahrát. Online hra Gold Strike vám to umožní a vy se budete docela slušně zcela zdarma bavit. V čem tedy spočívá a jakým způsobem ji hrát?

Šťastný zlatokokop

Díky Gold Strike se i z vás může stát velmi úspěšný zlatokop. Nijak výrazně se při tom ani nenadřete. Problém spočívá pouze v tom, že okolo zlata se nachází spousta další horniny, kterou těžit nemusíte, nicméně ke zlatu se potřebujete dostat, a tak je nutné se jí nakonec stejně zbavit. Samotná hra není nijak složitá a budete si moci dle vaší šikovnosti natěžit zlato tolik, kolik jen sami unesete. To už se hodí, nemyslíte?

Cíl hry je jasný…

U hry, v níž se těží zlato, je cíl samozřejmě nasnadě. Musíte vytěžit co největší množství zlatých cihliček. Za ty obdržíte určité množství potřebných bodů. Cihličky můžete sebrat v minimálním množství dvě vedle sebe. Jestliže odstraníte jiné bloky, dopracujete se k potřebnému prázdnému místu, nicméně každý hod cepínem je penalizován ztrátou jednoho bodu. Jejich celkový počet se tak logicky značně snižuje. To samozřejmě nechcete, a tak použijete cepín pouze v nezbytných případech.

Ovládání hry je hračka

Ovládat samotného zlatokopa není nijak náročné. Stačí vám k tomu pouze myš a klikání na něj. Na základě kliku dojde k hození cepínu vybraným směrem. Bez větších potíží tak získáte zlata tolik, kolik budete jen potřebovat. Musíte se ale snažit. V průběhu hry vás bude provázet solidní grafika a zvuky.

 

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==