Star Conflict
14/05/2018
Kategorie: Akční, Novinky, Online hry

Star Conflict: Objevujte hvězdy a planety

Dnes je mnoho MMO počítačových her, kde se střetávají například tanky nebo letadla ve vzduchu. Na trhu těchto her samozřejmě nechybí ani vesmírná obdoba tohoto typu her. Star conflict je tedy MMO hra, která nabízí střety a boje ve vesmíru. Jde o zajímavou akční hru moderního vzezření. Jde o zajímavý počin a je dobré se tedy s touto hrou seznámit blíže.

Pozadí hry

Star Conflict se jeví jako velmi dobře vypadající akční multiplayerová hra, která nese prvky simulátoru. Hráč je tedy elitní vesmírný pilot, který se zapojuje do obrovské meziplanetární války a jednotlivých bojů. Hra tedy nabízí rozsáhlé player – to – player bitvy, ale také PvE mise a questy, ketré mohou bát určeny jak pro samotné hráče, tak pro skupinu. Získat můžete taktické role, vliv nebo technologie do letounů.

Star Conflict

První kroky

Mnohé hry trpí nedokonalostmi, které zjistíme ihned po naskočení do takové hry. Je tedy dobré, že tato hra se snaží vyvarovat všem známým neduhům a chybám, které mohou takový typ her doprovázet. Z konkurence si Star Conflict bere jen to dobré, chyb se snaží vyvarovat. Registrace probíhá velmi rychle. Člověk, tedy budoucí hráč, tyto úkony je v rychlosti prolétne. Můžete si vybrat z několika stran, které proti sobě bojují. Nemusíte se však prvotním rozhodnutím vázat, jelikož vše je možné si rozmyslet v průběhu hraní a koupit si jiný vesmírný bojový letoun.

Tři frakce na výběr

Na výběr máte ze tří skupin. Je jen na vás, do jakého táboru se přidáte. Ty se liší hlavně ve vizuální, ale také technologické stránce. To však není vše. Každá frakce se dělí ještě na podskupiny. Z takového dělení pak vyplývá ještě další rozmanitost technologie i vizuálů. Vše prostřednictvím technologického stromu, který se vám rozvětvuje. Proto je hra velice vhodná právě pro ty, kdo si svou strategii chtějí pořádně promyslet a technologii takzvaně vypiplat. Pro to nabízí hra opravdu dobré možnosti.

 

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==