Star Stable
05/02/2018
Kategorie: Novinky, Oddechovky, Online hry

Star Stable online vás zavede do světa koní

Star stable online je švédská online hra pro všechny milovníky koní. Jedná se o volné pokračování her ,,Starshine legacy‘‘ a ,,Star stable‘‘. Hra je určena spíše pro dívky, které milují koně a vše kolem nich. Ve hře totiž hraje vámi vytvořenou postavu mladé dívky, vrženou do světa plného dobrodružství a záhad.

Star stable horses nejen o koních

Celou hru prakticky strávíte v sedle svého koně. Koně si vybíráte sami, staráte se o něj, trénujete ho a jezdíte na závody. Hra je zasazena na ostrov Jorvik, kde se kromě starání o koně setkáváte s ostatními obyvateli a pomáháte jim s každodenními strastmi. Ostrov na první pohled vypadá klidně a mírumilovně, ale zdání klame. Pod hladinou oceánu totiž dřímá ničivá Garnok . Vaším úkolem spolu s duchy a strážci Aideen je, abyste ostrov ochránili před hrozícím nebezpečím.

Star Stable

Technická stránka

O čem hra je, už víme, teď přejdeme ale k technické stránce a případným požadavkům. Hru je možné si stáhnout na oficiálních stránkách hry nebo při zadáni do vyhledávače Star stable hack download. Star stable v CZ verzi není a při výběru jazyka češtinu nehledejte a nejpřijatelnější volbou bude výběr angličtiny. Hra je funkční jen na Windows nebo Mac a bez stálého připojení k internetu si hru moc neužijete. Hra je zdarma, ale jen do 5. Levelu postavy. Ve chvíli, kdy dosáhnete 5. Úrovně se vám objeví nabídka buď dokončení hry nebo pokračování, ale už za poplatky a členství v tzv. Star rider. Členství je však nutné stále obnovovat a tím pádem i platit. Hra ale nabízí koupě doživotního členství, které zaplatíte jen jednou.

Jak se hraje?

A jak se hra vlastně hraje? Ze všeho nejdříve si vytvoříte svou postavu a svého prvního koně. Tento kůň bude jediný během celé hry, kterého si sami vytvoříte. Později budete moci koně už jen nakupovat v Star stable database, kde najdete všechny koně, které je možné koupit. Po připojení do hry budete seznámení s legendou Jorvik a následně se ocitnete u stájí a začnete plnit úkoly. Splněním úkolů si obstaráte všechno, co bude váš kůň potřebovat. Během hry můžete získávat na svůj účet také různé výhody a to tak že budete zadávat star stable kódy nebo Redeem kódy.

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==