Star Wars Battlefront náhled
25/01/2016
Kategorie: Akční, Novinky, Online hry

Star Wars Battlefront

Je to již neuvěřitelných 10 let, co byl vydán poslední titul z řady Battlefront. V současné době se společnost Electronic Arts snaží tento titul restartovat v podobě Star Wars Battlefront. Tato multiplayerová akce ve stylu Hvězdných válek vás bezesporu musí chytit. Jedná se o audiovizuální skvost, na který se skvěle dívá a ještě mnohem lépe se hraje. Tedy alespoň na počátku. Postupem času bude hraní již poněkud mdlejšího charakteru. Soustřeďme se ale na tuto hru mnohem podrobněji. Problém je také v placení mnohých akcí.

Za málo peněz málo muziky

Pokud neplatíte, pak se můžete spolehnout na to, že bohužel příliš ze samotné hry mít nebudete. Map je minimum a zbraní také není příliš. Chybí také nejrůznější povolání, která jsou u podobných her jakousi samozřejmostí. Je třeba si zřejmě počkat, až vyjdou některé doplňující balíčky, které dají hře konečnou finální podobu. Motivace pro hraní se po určité době do značné míry snižuje. Vy se tak budete nesmírně nudit a asi přesedláte k jinému titulu.

Star Wars Battlefront

Herní režimy

Určitě není od věci zmínit i počet herních režimů. Pokud chcete klasický Deadmatch, vyplatí se vsadit na Blast a Cargo. Využít můžete i hon na vlajku Capture the Flag a Drop zone, kdy musíte držet kontrolu nad kapslemi. U módu Droid Run si budete muset poradit s ochranou třech droidů, které dostanete na starost. Přesun do vzduchu vás bude čekat v režimu Fighter Squadron.

Hrdinové ve Star Wars Battlefront

Hlavních hrdinů je v této hře hned několik a kopírují slavnou ságu Hvězdných válek. Za rebely jsou to Luke Skywalker, Han Solo a Leia Organa. Za Impérium se setkáme s Darthem Vaderem, císařem Palpatinem a Bobou Fettem.

Plusy hry:

-          audiovizuální perla

-          optimalizace na jedničku

-          skvělé designové provedení

-          celkem 9 herních módů

Mínusy hry:

-          katastrofální hratelnost

-          minimální množství obsahu

-          nulové rozdíly mezi stranami

-          platby za vše, a to nemalé

Zdroj obrázků: http://www.gamespot.com/articles/star-wars-battlefront-xbox-one-digital-preorders-g/1100-6431068/

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==