desert-operations-banner
01/12/2014
Kategorie: Novinky, Online hry, Vojenské

Strategická vojenská hra Desert Operations vás pobaví

Pokud máte rádi hry s vojenskou tematikou, Desert Operations – vojenská strategická hra od Playzo GmbH vás jistě nezklame. Ve hře se stanete velitelem své vlastní základny a bojujete o místo toho nejlepšího. Nejenže rozšiřujete svá území a bráníte je proti nepřátelským útokům, ale také se snažíte vyvinout novou efektivní strategii. Spojovat se můžete i do různých aliancí.

Vybudujte prosperující základnu

Pokud chcete hrát hru Desert Operations, nemusíte nic stahovat a instalovat. Po zaregistrování se a prvním přihlášení na desert-operations.cz vám bude přiděleno základní území a suroviny k budování prosperující základny. Vaše základna musí být silná, aby se dokázala ubránit. Musí mít silné jednotky, které budou schopny porazit nepřátele. Po vystavení základních budov získáte body a vyznamenání. Následně musíte vystavět fabriky, které jsou potřebné k vydělávání peněz.

desert-operations-4

Začátečnická ochrana

Hra je i pro začátečníky srozumitelná a nemusíte se bát, že vás ti, co tuto hru hrají již delší dobu, převálcují. Na začátku hry vás bude provázet informační okno, které vám poradí, jakou budovu máte postavit, kolik vás stavba bude stát a také jak dlouho bude trvat. První budovy jsou postaveny celkem rychle, na vyšších úrovních je však délka stavby podstatně delší. Na začátku hry jste chráněni. Nikdo vás nemůže napadnout až do doby, než získáte 20 000 bodů, nebo dokud sami nezaútočíte dříve, než dosáhnete zmíněný počet bodů. Velmi zajímavé jsou mise, které plníte a získáváte za ně body.

desert-operations-2

Herní zážitek na poměrně dlouhou dobu

Některé mise jsou na splnění jednoduché, u jiných bude délka dokončení delší. Z hlediska času se jedná o poměrně dlouhodobou hru. Přestože jsme výše psali, že budovy jsou na začátku vystaveny rychle, i zde se můžete setkat s delší dobou. I při cvičení vojenských jednotek musíte mít trpělivost. Hra je ideální v takovém případě, že nemáte čas sledovat všechny akce ve hře. Desert Operations je bezplatná hra a je dostupná i v českém jazyce, což je pro mnoho z vás velkou výhodou. Na desert-operations.com lze hrát v anglickém jazyce.

Plusy

-          hra v českém jazyce

-          dlouhodobý herní zážitek

-          možnost velkého počtu budov i vojenských jednotek

Mínusy

-          existence premium účtu, který má velký vliv

Shrnutí

-          zapojíte se do globálního boje o moc a suroviny, budete zakládat aliance, bojovat proti sobě a obchodovat


Es waren vor allem aus europa emigrierte wissenschaftler, die die amerikanische regierung darauf aufmerksam machten, dass die kernspaltung zur herstellung einer bombe genutzt werden könnte.

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==