The Black Death
04/04/2016
Kategorie: Akční, Novinky, PC hry

Středověká akce Black Death

Máte rádi středověk? Pokud ano, je pro vás určena zajímavá a nezvyklá středověká akce Black Death. Jedná se o hru, která je specifická již jen svým modelem, v němž můžete zastupovat obchodníka, sedláka anebo klidně i nějakého bojovníka. Pro přežití a další fungování je zapotřebí spolupracovat s těmi správnými lidmi. V podstatě se tato hra do značné míry podobá Ultimě online. Po vydání slavného Word of Warcraft se ale nebojová povolání jakoby vyškrtla z hledáčku tvůrců. Nyní přicházejí zpět.

Když Zemi kosí mor

Autoři hry hovoří o tom, že se bude jednat o přežití v rámci síťového hraní v době, kdy je Země zasažena obrovskou epidemií moru. Evropa zažívá své nejhorší období a schovat se před nákazou je prakticky skoro nemožné. Zoufalství a smrt jsou na každém kroku. Přesto se o dostání se z nastalé situace musíte nutně pokusit. Otázkou zůstává, zdali se vám podaří vytyčený cíl splnit a dosáhnout holého přežití ve zdecimované krajině.

The Black Death

4 povolání

Vybírat budete na počátku z celkem 4 povolání, která mají své světlé, ale i stinné stránky. Jedná se o nejznámější řemesla, jako jsou rytíř obchodní anebo kovář či rolník. Postupem hry se ale lze z jednoho cechu klidně vymanit a můžete zastávat jinou pozici dle vlastní libosti. Zkrátka záleží na tom, co vám bud vyhovovat. Každý má poněkud jiné představy o akčnosti hry, a tak není divu, že si hráči vybírají spousty zajímavých momentů v rámci nejrůznějších povolání.

Svoboda hraní

Jednou z hlavních předností The Black Death je důraz na maximální svobodu hráče, a to se vším všudy. Způsobů přežití je v celém herním světě velké množství a vy si budete moci najít přesně ten svůj, který vám bude vyhovovat anebo ke kterému budete situačně přinuceni. Pokud se stanete žoldákem, hrozí sice vyšší riziko smrti nebo nákazy, nicméně získáte větší finanční prostředky na další fungování.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==