Kurzové sázení
18/05/2016
Kategorie: Novinky, Tipy a triky

Střípky z historie kurzového sázení

Když bychom měli hledat jednu z neoblíbenějších zábav mnohých z nás, rozhodně bychom se zastavili u kurzového sázení. Právě ono totiž stalo doslova a do písmene fenoménem současnosti. Nejedná se přitom o žádnou novou záležitost. Historie kurzového sázení je velmi hluboká. I proto není od věci zaměřit se na některé velmi důležité momenty, které se týkali minulosti této kratochvíle. Mnohými je kurzové sázení považováno za hazard, nicméně v umírněné formě nejde o nic nebezpečného.

První sázka šla na dostihy

V současné době jsou velmi oblíbené zejména nejrůznější sportovní aktivity a kolektivní sporty, na ně se sází velmi pohodlně. Zapomenout nelze ani na online casino hry zdarma. Se vším v podstatě začali pánové Prettyman a Havers, kteří se v roce 1635 rozhodli postavit proti sobě ve slavném Hyde Parku v Londýně své koně. Na výsledek si oba vsadili naprosto totožné peníze, tedy v kurzu 2,00. Koňské závody se pak staly na velmi dlouhou dobu veleoblíbenou kratochvílí, jež byla se sázkami již kompletně spjata. V 30. letech se staly také kořistí mafie v Americe, jež na koních vydělávala obrovské peníze. Postupem času se sázení dostalo i do jiných sportovních oblastí.

Rozmach kurzových sázek u nás

V České republice došlo k rozvoji této zábavy zejména v 90. letech 20. století. Začaly se rozvíjet hlavně malé pobočky sázkových kanceláří, kde se lidé scházeli a podávali si své tikety. Jednu dobu šlo fakticky o nedílnou součást jakési tradiční kultury. Postupně ale s rozvojem internetu přišlo mnohem efektivnější a rychlejší kurzové sázení online.

Vsadit si lze na cokoli

Moderní sázení online je typické tím, že existuj spousta různých firem, které se snaží nalákat své zákazníky nejen na bonusy, ale i na nejrůznější jiné hry, které k sázení jakkoli patří. Mnohdy jsou součástí jejich nabídky i zajímavé hrací automaty zdarma.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==