Super Mario Odyssey
26/06/2017
Kategorie: Nintendo hry, Novinky

Super Mario Odyssey: Už víte, co pod stromeček?

3D a 2D svět se dokáže v mnohých případech velmi efektivně propojit. Myslíte, že ne? Super Mario Odyssey vás o tom přesvědčí! A co více, budete se náramně bavit. Cappy jakoby splývá s celým okolním světem. Postupně procházíte zajímavým světem, který vás bude v každém detailu bavit. Když se dostanete k vlajce, máte částečně vyhráno, jelikož další checkpoint je za vámi. Pokud uděláte chybu, což se samozřejmě v náročnějších sekvencích může stát, bez problémů vyrazíte opět od vlajky směrem dál vstříc dalšímu dobrodružství.

Super Mario

Cappy splyne s okolním světem

Cappy se pohybuje ve světě jakoby ladně bez jakýchkoli zábran. Ano, pohyby byly vylepšeny a i koule vystřelené z děla můžete pouhým pohybem zlikvidovat dle vlastního přání. Cappy musí v každém světě postupně ovládnout měsíce. Když se mu to podaří, dostává se postupně dál. Někde je tento úkol více než náročný. Dokonce se musí přesvědčit i jiné osoby, které nakonec pomohou tento úkol splnit. K měsícům se prostě nedostává pokaždé zrovna jednoduše. Trnitou cestu ale rádi zdoláte.

Městská zóna

Zajímavé je i dobrodružství ve městě. Tento svět se otevírá jako druhý. Ulice jsou plné chodců a panuje tady čilý pouliční ruch. Na silnicích se samozřejmě nacházejí auta, která pulsují a fungují v industriální zóně. Svézt se budete moci ale klidně i na motorce. Zcela fungující sice město není, nicméně pro onu atmosféru a dokreslení situace to bohatě postačí.

Super Mario

Další zajímavé úrovně

Dostat se můžete i do ostatních pestrých světů. Moc hezký je třeba ten, kde musíte najít kapelu a v hudebním sále nahodit kompletně elektřinu, aby se následně mohl konat koncert. Skákat budete po spoustách budov a městských oblastech. Klikatá cesta vás bude provázet vpřed a po čase zase zmizí. Když to prostě nezvládnete, budete nuceni vydrápat se opět až nahoru a dostat se do koncertní haly, kde vás sic nikdo nečeká, ale posloužíte. Zkrátka koncem října se můžete těšit. Vánoční dárek jako vyšitý je na světě.

Zdroj obrázků: https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch/Super-Mario-Odyssey-1173332.html#Gallery

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==