arena
02/12/2016
Kategorie: Novinky, Online hry

Sword and sandals 2

Stát se gladiátorem je snem mnohých hrdinů. Nepočítejte ale s nijak drsnou dobou. Tedy alespoň v případě titulu Sword and sandals 2. Tato online hra, kterou spustíte pohodlně v prohlížeči, nabízí sice základní klasickou kreslenou grafiku, nicméně pobavit minimálně na chvíli dokáže. Co je tedy na hře samotné poutavé. Popišme si ji poněkud podrobněji. Možná i naše malá recenze pomůže k tomu, abyste se odhodlali hru spustit.

arglax

Na začátku tvoříte hrdinu

Co všechno by měl mít udatný bojovník, který svůj život riskuje v koloseu? Především sílu, agilitu, v případě této hry i magii a další vlastnosti. Nasadíte vašemu hrdinovi vlasy, nebo jej necháte jako plešatce a můžete začít bojovat. Nejprve se vypořádáte s úvodní atrapou bojovníka, a to pouhou jednou ranou nožem. Na rozcvičenou nejde o nijak složitý úkon. Vše potrvá pouze několik málo vteřin.

A jste ve městě…

Ve městě máte několik možností využití služeb. Na počátku si u zbrojmistra nakupte kyj. Na nic jiného ani mít nebudete. S holýma rukama by byl boj marný. I tak ale budete mít problém složit některé z bojovníků. Například Samson s prakem bude hned na počátek silným kouskem. Postupem času ale budete postupovat na úroveň. Nakonec si budete moci zakoupit vysoce kvalitní zbraně, brnění a magické lahvičky.

swords-and-sandals

Boj v aréně

U Arlaxe, Overlorda areny se můžete podívat na veškeré detaily, jež se týkají vašeho bojovníka. Zvolíte si turnaj nebo duel a jde se na věc. Zpočátku se bude jednat jen o duely, Turnaj je otevřen až od 4. levelu. Modrý Commodus s kyjem, který byl prvním naším soupeřem, nebyl nijak složitý na vyřízení, nicméně je třeba počkat na jeho příchod a nehrnout se mu do chřtánu. Celou hru doprovázejí jednoduché, ale vtipné zvuky. Chcete-li si oddechnout, pak není co řešit. Prostě si hru spusťte a začněte.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==