Tennis World Tour
13/08/2018
Kategorie: Novinky, PC hry

Tennis World Tour: Předčasné nadšení?

Na poli videoher je sportovní žánr velmi oblíbený a každoročně vychází nové a vylepšené verze Fotbalu, hokeje nebo boxu. Některé sporty tak často nevychází a jedním z nich je i tenis.  A právě na nový Tennis World Tour se dnes podíváme.

Tennis World Tour

Začněte školou tenisu

Tennis World Tour je dostupný pro PS 4,  Xbox One, Nintendo Switch i pro PC.  Hra nabízí 4 módy.  Prvním módem je škola tenisu.  Ve škole tenisu se naučíte jak ovládání hry, tak tenisové triky.  Ve hře se nenachází tutoriál, takže doporučujeme Školu tenisu spustit jako první.  Druhý mód dává možnost vytvoření zápasu nebo celého šampionátu.  Zde máte naprostou volnost výběru.  Třetí mód je kariéra, kde si detailně vyberete svého Tatara, vyberete mu postavu, obličej, dominantní ruku pro podání, věk, původ atd.  Až vše nastavíte, mód kariéry vám nabídne 3 úrovně a to Realista, Vyzyvatel nebo Profesionál.  Každá úroveň má svá specifika a během se však účastníte šampionátů, zápasů, trénování v hale, chození na konference nebo jenom relaxujete a nabíráte sílu.  Ve čtvrtém módu se jedná o online hraní.

A co grafika a ovládání?

Grafické zpracování hry Tennis World Tour dopadlo dobře. Trávník je opravdu hezky zelený, postavy detailně zpracované. Jediné, co se moc nepovedlo, jsou diváci na tribunách nebo prázdné hlášky televizních komentátorů.  Pokud vám však budou komentátoři při hře vadit, můžete je vypnout.  Co se týká ovládání, to je poněkud zmatené, např. když svého tenistu postavíte, kde má míč přijmout, občas se stane, že míč neodpálí a proletí skrze hráče.  Někdy také postava běží na jinou stranou, než chcete a auty jsou dost náhodnou věcí. Nikdy nevíte kdy je a kdy ne.

Závěr

Neuspořádanost ve hře a špatné ovládání hry mohou vaši původní radost z hry zkazit.  Pokud tedy budou vývojáři chtít v Tennis World Tour pokračovat, mají co napravovat. Když se však podaří základní chyby vychytat, bude to skvělá hra pro fanoušky tenisu.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==