Tera
07/05/2018
Kategorie: Akční, Novinky, Online hry

Tera: RPG se vším všudy

Zaujmout dnes na trhu online RPG není lehký úkol. Tera se toho ovšem zhostila dobře a její zásadním prvkem je idea obrození standardního soubojového systému MMORPG. Tera game má tak blíže k těm klasickým soubojům a od hráče je vyžadováno, aby do soubojů aktivně zasahoval. Takže nerozhoduje je úroveň postavy, ale i zkušenosti hráčů.

Tera games a úkoly

Co vás asi při hře zamrzí, je její úkolová náplň. Na začátku se objevíte na ostrově mezi dvěma kontinent v levelu 20, jste součástí expedice spolu s ostatními. Po seznámení s ovládáním se vydáte na průzkum. Jenže v tu chvíli je vám ochutnávka dvacáté úrovně odebrána a začínáte od nuly. Úkoly jsou asi nejslabším článkem hry. Jen zabij, ulov nebo přines, se moc neobměňuje, ale střídá a násobí v pravidelných intervalech. Můžete klidně narazit na dva po sobě jdoucí úkoly. Ovšem již zmíněný soubojový systém dělá minimálně z lovících úkolů chytlavou činnost.

Chcete být vůdce? Udělejte kampaň

V sociální sféře se stává Tera inovátorem. V čele své guildy se můžete stát vládcem a tím pádem i posílit moc, získávat příjmy na daních. Navíc máte moc ovlivňovat i NPC, jejich rozmístění, Tera games shops, sortiment a další. Uchazeč o trůn musí být bohatý a dosáhnout alespoň 50. Úrovně. Navíc musí uspořádat vlastní kampaň na zvolení. Zbytek herní náplně z řady nijak nevybočuje a je podobný ostatním hrám touho druhu.

Pro začátečníky ideální

Vedle soubojů a volebních kampaní vás hra okouzlí také svým světem. Z obrázků možná budete mít pocit, že se jedná o kýč, ale ten kýč v pohybu se všemi těm i zvířaty a flórou vypadá opravdu nádherně. A to i za přátelských hardwarových nároků s použitím Unreal enginu třetí generace. Game Tera je hra hezká a skvěle hratelná a pro začátečníky s MMORPG naprosto ideální. Pro ty, co se pohybují ve světem MMO delší dobu, bude Tera příjemným zpestřením mezi ostatními hrami.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==