Rise Atlantis2
09/11/2015
Kategorie: Logické, Novinky, Online hry

The Rise of Atlantis

Vzestup Atlantidy byl v minulosti velmi důležitou událostí. Stará civilizace byla velmi propracovaná a fungovala na důmyslných principech. Hra The Rise of Atlantis má s touto civilizací pramálo společného až na několik známých obrázků, které se ale týkají spíše jakéhosi tématu starověkého Říma anebo něčeho podobného. Jedná se v podstatě o logickou hru, která je schopna nabídnout hned několik symbolů, které se postupně skládají k sobě, abyste následně díky kombinacím získávali potřebné body. Pokusme se tedy přesně podívat na všechny aspekty, které se tohoto logického titulu týkají.

Jak sbírat body?

Princip hraní The Rise of Atlantis není nijak výrazně náročný i přesto, že se jedná o logickou hru. Základem je klikání na dvojice symbolů, které můžete dle vašich potřeb zaměňovat. V menu nacházejícímu se v pravé části obrazovky se objevují postupně body, které získáváte za správné kombinace symbolů, které se dostávají vedle sebe. Stačí pouze posunout tři symboly do těsného sousedství a dojde k jejich spadení směrem dolů. Tím se jich zbavíte a obdržíte potřebné bodové ohodnocení.

Rise Atlantis

Logika na prvním místě

Velmi důležitá je při hraní The Rise of Atlantis logika. Vy sami totiž musíte přesně rozhodovat o tom, které dvojice je nezbytné zaměnit, aby došlo ke vzniku potřebných řad. Ty jsou schopny postupně dávat dostatečné množství bodů a třeba i získávat přední pozice v žebříčcích jednotlivých hráčů. Užívat si hry můžete klidně online a soutěžit tak se svými známými i s anonymními hráči na internetu.

Rise Atlanti3

V jednoduchosti je síla

Grafické a zvukové zpracování titulu The Rise of Atlantis je maximálně jednoduché, jak se ostatně na hlinovku patří. Obrázky nepatří do dílen nejznámějších grafiků, nicméně pro pohodové hraní postačí. Strávit se u této logické hříčky dá několik dobrých hodin.

Zdroje obrázků: http://www.gambana.com/

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==