Technomancer
29/08/2016
Kategorie: Akční, Novinky, PC hry

The Technomancer: Buďte supervojákem budoucnosti

Milujete třetí díl Zaklínače a chtěli byste se dostat do zdánlivě podobného RPG světa? Pokud ano, je tady Technomancer. Zapomeňte ovšem na svět fantasy a pokuste se přenést do 23. Století se všemi jeho výdobytky a inovacemi. Marsovské kolonie budoucnosti jsou často syrové, nicméně hlavní hrdina Zachariáš, který je oním technomancerem, se stává super vojákem, který by si měl poradit s energií. Utajená podoba tohoto energo robota záhy vyjde najevo.

Technomancer

Přežít není jednoduché…

Když se dostanete do korporátní kolonie Abundance a jste zde sami, zjistíte, že přežití v tomto světě je neskutečně náročné. Monumentální sídla vlád kontrastují s chudinskými čtvrtěmi, kde seženete drogy jednodušeji než jídlo. To samé platí se silně bující prostitucí a brutálními zápasy v arenách. Zajímavé lokace ale můžete najít prakticky všude. Přes tyto problémy se lze zcela jistě přenést a najít si to své.

Hlavní hrdina se vyvíjí

U hlavního hrdiny je typický naprosto přehledný vývoj jeho karmy. Důležité jsou i jeho vztahy s různými frakcemi. Postupem času jsou vylepšovány hráčovy schopnosti a dovednosti. Postupně tak umí dokonale otvírat zámky a zvyšuje i svou bojovou schopnost. Samozřejmostí jsou i skvělé zbraně, jichž je neskutečné množství. Vkládat do nich můžete magické předměty, což logicky zvýší jejich odolnost a především účinnost. Když se zlepší technomancerská hůl, budete mít velkou radost. Bojový systém má komplexní charakter a postava zaujme spousty různých bojových pozic.

Technomancer

Bavit se budete více než 20 hodin

Vyberete si svůj hlavní styl boje. Typické je válečnické řešení konfliktu anebo štítové kouzlo tolik typické pro technomancera. Ovládání při boji má svá úskalí, která spočívají třeba v mnohočetnosti pohybů. Rány tak mohou být nespravedlivé a v krajním případě jejich série může skončit i smrtí. I přes tyto mouchy si ale hru neskutečně užijete.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==