Titanfall 2
05/09/2016
Kategorie: Akční, Novinky, Online hry

Titanfall 2: Popovídejte si se svým robotem

Moderní střílečka Titanfall si v očích spousty hráčů vybudovala pozici, jež byla fakticky neohrozitelná. Ovládat velkého titána, který je ozbrojený až po zuby, bylo velmi zajímavé stejně jako střílení a běhání samotných lidí. Respawn Entertainment zkrátka vytvořili hodně dobrou hru schopnou pobavit kdekoho. V prvním dílu chyběla ale ucelenější a delší kampaň. Titanfall 2 by měl tento jemný nedostatek eliminovat a přinést akci, na níž se bude spousta hráčů těšit.

Inspirace u různých titulů

Když se člověk podívá na druhé pokračování známé hry, zjistí, že se inspirovala hned několika tradičními bojovými tituly, které si již dávno vysloužily pozici v síni slávy všech her. Ano, jednalo se o Doom a Wolfensteina, nicméně o jejich nejnovější remaky, jimiž jsou nejnovější Doom a Wolfenstein: The New Order. I u těchto her vždy hrála silná dějová linie vcelku důležitou úlohu a nešlo pouze a nekonečné drcení nepřátel.

Titanfall 2

V hlavní roli Cooper

Ústřední postavou celého příběhu je obyčejný pěšák Cooper, který jednoduše obdrží k pilotování svého titána. Tím, že dostal skvělého robota schopného ničit na počkání všechny nepřátele, samozřejmě získává velkou moc a stojí přímo mezi dvěma znepřátelenými stranami, jimiž jsou vzbouřenci a megakorporace. Trnem v oku bude po dlouhou dobu, jak všeho dopadne, si budeme muset ještě počkat.

Dynamika a konverzace

Titanfall 2 by měl být dynamickým titulem, který nic neztratí z lesku předchozího dílu, ba naopak ještě pozvedne vlajku výše. Cooper bude se svým titánem majícím opravdu zajímavý název BT-7274 hovořit. Samotné dialogy byste měli jako hráči ovlivňovat, čímž se ještě násobí možnosti a variabilita děje. Kampaň tak bude mít skutečně šťávu a vy se budete bavit, bojovat a vše okolo vás tak určitě půjde jako po másle.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==