Crystal Golf solitaire
16/11/2015
Kategorie: Karetní hry, Novinky, Online hry

Tolik oblíbená Crystal Golf Solitaire

Asi velmi složitě bychom hledali někoho, kdo by neznal solitaire. Tato klasická karetní hra provází počítače již od počátku jejich vzniku. I na klasických počítačích stolního charakteru s prvními Windowsy se nacházela hra solitaire, která byla nahraná přímo v jeho paměti. Jednalo se ovšem o hru, která nenabízela příliš atraktivní prostředí. Dnes je tomu jinak a solitaire lze hrát v několika nejrůznějších podobách. Jednou z nich je i Crystal Golf Solitraire. Pokud milujete golfové prostředí a právě tuto karetní hru, zcela jistě si v tomto titulu naleznete zalíbení. Podívejme se na něj tedy podrobněji.

Klasická pravidla

Pravidla pro moderní Crystal Golf Solitaire jsou klasická, jako tomu bylo u původního titulu. Stačí pouze skládat karty podle barev a čísel tak, aby následovaly dle pravidel za sebou. Bez problémů pak poskládáte ve finále všechny barvy k sobě a můžete celou hru ukončit. Pokud si nebudete vědět rady, klidně si můžete bez větších problémů přečíst i nápovědu, v níž je sepsáno vše, co se pravidel jako takových týče.

Crystal Golf solitaire 2

Golfové prostředí na jedničku

Pro milovníky golfu je dobrou zprávou hlavně fakt, že karty zapadají do golfového konceptu. Hráči a jejich vybavení jsou ale pouze jakousi dekorací ve světě Solitaire, slavné hry, jež dokázala upoutat pozornost velkého množství hráčů v době, kdy ostatní herní tituly byly ještě dávno v plenkách. I možná právě to byl faktor velkého úspěchu této hry.

Jednoduché ovládání a triviální grafika

Pokud si budete chtít zahrát Solitaire v golfové verzi online, zcela určitě se to vyplatí. Je třeba říct, že je Crystal Golf Solitaire zadarmo a zúčastnit se hry může kdokoli, kdo má rád karetní hry v kombinaci se zajímavou, když velmi jednoduše vytvořenou grafikou. Hrát můžete klidně v okně prohlížeče.

Zdroj obrázků: https://itunes.apple.com/us/app/crystal-golf-solitaire

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==