Total war arena
11/06/2018
Kategorie: Novinky, Online hry, Strategie

Total war arena: Strategie na starověkých polích

Total War: Arena je online týmová hra, která nabízela v minulém roce přinesla uzavřenou betu a v tento rok přinesl i otevřenou betu. Mluvíme tedy o nejnovějším díle ze série Total War, kterou je možné vyzkoušet v této betě. My vám dojmy zprostředkujeme.

Hlavní princip hry

Total War: Arena se samozřejmě do značné míry liší od svých předchůdců z této série. Společnost Creative Assembly totiž vsadila na online týmovou hru a musíme uznat, že se jí to nejspíš vyplácí. Alespoň u této konkrétní hry. V každé hře se soustředí dvacet hráčů. Ti jsou rozdělení do dvou celků – týmů – po deseti. Mód 10 versus 10 tak vyzkoušíte v otevřené betě hrát jej můžete bez jakýchkoli omezení. Máte k dispozici tři národy, ke kterým se přidáte a v jednotlivých hrách hrajete. Před každým soubojem se rozhodujete a vybíráte si mezi Římany, Řeky a barbary. Kdo se přihlásl do 4. prosince, navíc získává přístup k prémiovým jednotkám.

Total war arena

Přihalste se na oficiálních stránkách

Když jsme tedy mluvili o prémiové jednotce, měli jsme na mysli římskou kavalerii třídy Bloodsworm, řecké bojovníky s kopím s označením Telesillas Argives a barbarské jednotky s meči. Aktuálně beta této hry již nic nemění a přechod z uzavřené na otevřenou betu jen slouží jako nástroj k doladění nejjemnějších detailů. Pokud chcete ochutnat také kouzlo starověkých bitev, které jsou vám navíc zprostředkovány ve formě týmové online hry, můžete se přihlásit do bety na těchto oficiálních stránkách.

Nový rok – noví hrdinové

Navíc nový rok přinesl další druh bojovníků, z nichž si lze vybírat. Řeky, Římany a barbary doplňuje ještě Hannibal s Hasdrubalem. Tedy Kartáginci. Do hry tak přináší náboj Římsko – kartágského nepřátelství. O náboj je postaráno. Nový druh bojovníků vám nabízí i nové jednotky z nichž nejlákavější se zdají býti sloni. Ti jsou schopni rozrazit nepřátele a nelze je obklíčit.

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==