Total War Warhammer
01/08/2016
Kategorie: Novinky, Strategie

Total War Warhammer: Válka ze všech stran

Válečné kladivo opět udeřilo. Total War Warhammer se řadí mezi válečné tituly, které rozhodně mají z pohledu akce co nabídnout. Opět se dostáváme do slavného fantasy světa Warhammeru, kde si budete moci užívat magie, zvuk mečů a také zajímavé mýtické tvory, kteří zkrátka nikde jinde nejsou. Zábava se přitom vyšplhá na úplné maximum a vy v podstatě uvidíte všechno, co potřebujete. Studio Creative Assembly nabízí nejen další díl slavné série, ale také kopec zábavy a hraní, které vás prostě bude bavit.

Intro ve stylu Warcraft III

Úvod je poněkud nezvyklý, jelikož intro se odehrává silně ve stylu titulu Warcraft III. Možná i díky tomu se stanete svědky tradičního nepřátelství mezi orky a trpaslíky, které ale v minulosti nebylo tak horké. Vždyť obě dvě rasy pochodovaly podzemím, jež společně vybudovaly. Hrozivý řev a halda bojovníků v sobě hovoří o úplně jiném vztahu orků i trpaslíků. Postupně se objevují gyroptéry a trpaslíci vyhánějí své nepřítele pryč. Vše ale není u konce, souboj právě začíná. Přesně takto by se dala jen částečně popsat atmosféra, kterou zažijete.

Total War Warhammer

4 hlavní kampaně

Užívat si budete moci hry v rámci hned 4 hlavních kampaní. Ty se odvíjí pouze a jedině od výběru rasy, s níž strávíte hru. Volba bude probíhat mezi orky, upíry, trpaslíky a lidmi. Každá ze zmiňovaných ras má své výhody a naopak také mínusy. Jestliže si budete chtít užít zdánlivě nejjednoduššího dobrodružství, pak se vyplatí vsadit na trpaslíky. Ti se totiž musí sjednotit v jeden jediný klan a následně pojmout všechny zlé orky. Jinak ale moc zajímavě vypadají i upíři. Shodné je u všech pouze to, že na počátku máte jedno město a postupně budujete skutečné impérium.

Když udeří válečné kladivo

Mocné válečné kladivo opět udeřilo a je z něj cítit především fakt, že Creative Assembly prostě a jednoduše vsadily na změnu, která má přinést ještě větší oblibu tohoto titulu a spousty nových hráčů. Počítat byste měli s tím, že kampaně za jakoukoli frakci budou trvat ne pár hodit, ale několik desítek.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==