Trackmania
02/05/2016
Kategorie: Novinky, PS hry, Závodní

Trackmania Turbo: Vlastní neschopnost se neodpouští

Milujete vůni spáleného benzínu a atmosféru závodů? Pokud ano, budete si jí moci užívat do sytosti, a to prostřednictvím závodů. V Trackmanii Turbo budou vaším limitem pouze vaše vlastní schopnosti. Pokud hledáte nějaké komplikované herní prostředí s nejrůznějšími nablýskanými auty a detailními rozbory komponentů, nejste na správné adrese. Stačit vám bude pouze jediné, umět přidávat plyn. No vlastně také brzdit, ale jen někdy…

Herní šílenství

Více lidí, jedna herní konzole, maximální rychlost a totální herní šílenství. Budete moci vybírat nejrůznější trasy, které nebudou z hlediska svého zdolání nijak jednoduché. Vytvoříte si i vlastní, a to dle svého rozmyslu. Fantazii se meze nekladou. Multiplayerová akce vám rozzáří oči. Takové driftování a řezání zatáček se vyplatí. Řídit přitom můžete jakýkoli dopravní prostředek buginou počínaje a formulí či klasickým vozem konče. Všechna auta mají v podstatě totožné ovládání, takže je pohodlně zvládnete.

Když rychlost stačí

Důležitý je v této hře zejména dojem z rychlosti. Tratí je zde vygenerováno více než 200 a další si můžete bez problémů vytvořit. Tematické podoby se v každém případě nemohou zapřít. Uvidíte třeba Canyon Grand Drift, Valley Down anebo Rollercoaster Lagoon či International Stadium. Prostě si zajezdíte na různých površích, v zatáčkách, na rovinách, zkrátka kdekoli.

Ve dvou se neodtrhnete od obrazovky

V jednom autě ve dvou? Trackmania United Forever to zvládne. V jízdě budou existovat záchytné body, k nimž se budete postupně vracet. Stačí dát jen restartování závodu. Můžete být ovšem penalizováni. Zajímavá je zejména kampaň ve dvou. Budete mít sice k dispozici společné auto, nicméně královsky se pobavíte. Celé hraní bude doprovázet téměř dokonalý soundtrack. Vy si tak užijete naplno.

Zdroj obrázků: http://blog.maniaplanet.com/blog/2012/11/02/stadium-maniaplanet/

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==