Transport Fever
02/01/2017
Kategorie: Novinky, Strategie

Transport Fever: Konečně zase tycoon

Příliš mnoho nových strategií, které by dokázaly navázat na slavný Transport Tycoon světlo světa nespatřilo. Pokud si chcete připomenout staré zlaté časy, kdy tato strategie doslova bořila mýty a lákala obrovské množství lidí, pak volte titul Transport Fever. Tato hra se snaží navázat na tradici kombince skvělé grafiky a poutavé akce. Ne vždy se jí to daří, nicméně jako jakýsi refresh sloužit může. Co vás tedy bude čekat?

Transport Fever

Pestrost misí

Začít bychom u této strategie mohli celkovým velkým rozvětvením úkolů. Základem celého děje jsou dvě velké kampaně, které jsou rozčleněny do celkem 7 misí. Děj se odehrává jak v Evropě, tak i ve Spojených státech amerických. Budete tak moci být u zajímavých dějinných milníků. Jmenovat bychom mohli například elektrifikaci USA anebo hloubení Panamského průplavu. Hra obsahuje jak hlavní, tak i mnohé vedlejší úkoly. Budete třeba sázet stromy.

Na dostavníky navazují stroje

Autoři hry jsou zcela jistě fanoušky historie, nicméně na dostavníky a podobné starobylé dopravní prostředky v pokročilých fázích hry pomalu zapomeňte. Počátky jsou ale krušné. V 50 tých letech 19. století byl kůň a povoz jediným funkčním dopravním prostředkem. Postupem času se ale setkáte s těmi nejznámějšími automobily, letouny a loděmi. Milovníci techniky budou zkrátka a jednoduše žasnout.

Statistiky a hluchá herní místa

Příjmy, výdaje a jiné ekonomické ukazatele budete mít neustále jako na dlani. Zároveň byste z nich měli vycházet. Je třeba zkrátka vědět, které trasy dokážou vydělávat a jaké naopak v tomto ohledu zaostávají. Mnohé herní pasáže vám umožní posnídat, udělat si kávu a relaxovat. Spád je totiž někdy opravdu plíživý. Jinak je ale součástí hry i několik nepříjemných bugů, jež vám radost ze hry dokážou velmi rychle zhatit. I přestři vyznavači cestování v jakékoli podobě přijdou na své…

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==